Budujemy Dom

Uruchomiliśmy nowy serwis - Nieruchomości

Artykuł na: 2-3 minuty
"Nieruchomości" to nowy serwis dostępny w BudujemyDom.pl, przygotowany we współpracy z portalem Oferty.net. Zawiera najnowsze ogłoszenia sprzedaży działek oraz sprzedaży i wynajmu domów z całej Polski. Każdorazowo w serwisie publikowanych jest 20 tys. ofert - codziennie aktualizowanych - w tych dwóch kategoriach.

{single-image 19246}Intuicyjna i czytelna wyszukiwarka pozwala na bardzo szybkie dotarcie do właściwych ogłoszeń i zapoznanie się z ofertą w wybranej okolicy. Dodatkową zaletą serwisu jest także to, że prezentowane są w nim tylko te oferty, które zawierają zdjęcia. Dzięki temu internauta bardzo szybko zweryfikuje dostępne ogłoszenia.

 

Serwis adresujemy - tak jak cały nasz Portal - do wszystkich miłośników budownictwa jednorodzinnego, którzy przymierzają się do budowy domu i poszukują odpowiedniej działki lub chcą kupić gotowy dom do zamieszkania lub wykończenia. Z uwagi na to, że w serwisie są publikowane tylko najbardziej aktualne ogłoszenia z danego dnia strona jest dobrym miejscem do poszukiwania tzw. okazji. Za każdym razem, kiedy trafimy na odpowiednie ogłoszenie, będziemy mieć też pewność, że jest ono aktualne. Jeśli dodamy do tego ogromną liczbę publikowanych ofert, przez którą każdy użytkownik internetu będzie umiał się "przekopać" bez nadmiernej irytacji, otrzymujemy pełną funkcjonalność serwisu.

 

Oprócz możliwości poszukiwania aktualnych ofert działek i domów każdy użytkownik może zamieścić bezpośrednio w serwisie swoje zgłoszenie o poszukiwaniu określonej nieruchomości, może także przejrzeć spis agencji nieruchomości w Polsce oraz poznać listę działających deweloperów.

 

Warto dodać, że współpraca z serwisem Oferty.net zaowocowała obecnością BudujemyDom.pl na stronie . W konkretnych ogłoszeniach domów i działek stworzone zostały specjalne zakładki "Projekty domów" oraz "Budowa i remont", do których wiedzę dostarczyli nasi redaktorzy.

 

aktualizacja: 2008-04-11

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".