Budujemy Dom

Nowy katalog projektów Archipelagu

Artykuł na: 2-3 minuty
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG już po raz drugi prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektów posiadających indywidualne rekomendacje ekspertów, architektów, oraz dziennikarzy z czasopism związanych z branżą budowlaną i wnętrzarską.

ARCHIPELAG prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektówARCHIPELAG od jedenastu lat projektuje domy jednorodzinne. Wydając zbiorczą edycję z naszymi projektami, chcemy pokazać Państwu, jak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich lat w budownictwie jednorodzinnym, jak wiele pięknych projektów powstaje.

 

Nasza oferta to blisko 800 projektów gotowych, według których wybudowano kilkadziesiąt tysięcy domów w całej Polsce. Projekty Pracowni znane są także na rynkach zagranicznych (m.in. na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Czechach, Niemczech i w Szwecji) – powiedziała Marta Wawryszyn z Działu Marketingu ARCHIPELAG.

 

Każdy inwestor ma możliwość skorzystania z dodatkowej propozycji – Klubu Archipelagu, który umożliwia budującym wymianę doświadczeń i informacji.

 

W katalogu znajduje się również zapowiedź nowoczesnej kolekcji Archipelagu –  DOMY XXI. „Lumina house”, którego pomysłodawcy i twórcy: Artur Wójciak – prezes Grupy Archipelag i Henrik Norlander Smith z Veluxa,  postawili sobie za zadanie stworzenie domu jednorodzinnego na miarę wymagań i potrzeb współczesnego człowieka. Modelowy budynek będzie można obejrzeć już niedługo we Wrocławiu, jego budowa zaczyna się latem.

 

Cena katalogu: 19,90 zł

 

aktualizacja: 2008-06-04

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".