Budujemy Dom

Wrześniowe Domy w stylu

Artykuł na: 2-3 minuty
Potencjalni inwestorzy, stojący przed trudnym wyborem projektu domu znajdą coś dla siebie w najnowszym, wrześniowym wydaniu katalogu "Domy w stylu".

Wrześniowe Domy w styluW katalogu prezentowane są projekty domów małych i energooszczędnych autorstwa MTM STYL i M&L Lipińscy. W tej kolekcji zastosowano szereg rozwiązań umożliwiających właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią, a co za tym idzie poprawę klasy energetycznej budynku. To wszystko z myślą o inwestorach, którzy na etapie wyboru projektu myślą o poszanowaniu energii oraz o dużo niższych kosztach utrzymania takiego domu w przyszłości.

 

Do katalogu dołączone są dwie płyty DVD zawierające w sumie 930 projektów, między innymi: domy jednorodzinne, domy 2-rodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej, domy nowoczesne, domy drewniane, domy rekreacyjne, pensjonaty, domy wielomieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej i garaże. Te propozycje projektowe, dzięki zróżnicowanej stylistyce, funkcjonalności, względom estetycznym i zastosowanym rozwiązaniom technicznym mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.

 

Na łamach katalogu zaprezentowano też ogólne zasady nowego konkursu: „Projekty, które inspirują”. Na wszystkich, którzy wypełnią ankietą konkursową opublikowaną w katalogu i ułożą hasło promujące domy zaprojektowane przez Organizatora konkursu – pracownię projektową MTM STYL czekają nagrody gwarantowane.

 

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy od września 2008 na terenie całego kraju w cenie 4,90.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-04

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".