Budujemy Dom

Domy pokazowe na osiedlu Ventana

Artykuł na: 4-5 minut
Konsorcjum Westmark-Venessa, generalny wykonawca osiedla rezydencji Ventana w warszawskim Walendowie, otworzył 1 września domy pokazowe prezentujące nowatorskie podejście do tzw. opcji „pod klucz”.

Wprowadzenie możliwości wykończenia domu „pod klucz” jest nową usługą Konsorcjum. Usługę tę wyróżnia duże zróżnicowanie możliwości, w odróżnieniu od rynkowego standardu, jakim jest wybór spośród zaledwie kilku wariantów.

 

Otwierany dla potencjalnych klientów obiekt pokazowy jest budynkiem w zabudowie szeregowej o dwóch powierzchniach mieszkalnych - 160 m² (dom typu A) oraz 186 m² (dom typu B) – cieszących się obecnie największym powodzeniem wśród kupujących.

 

Prezentowane są w nim dwa z wielu oferowanych możliwych wariantów wykończenia. Dzięki temu przyszli klienci mogą nie tylko zapoznać się z rozwiązaniami architektonicznymi zastosowanymi na zewnątrz i wewnątrz domu, ale także z różnorodnością oferty wykończeniowej oferowanej przez dewelopera i jego podwykonawców oraz z jakością wykończenia. Zastosowane typy aranżacji wraz z ich standardem i możliwościami dowolnych wariantów adresowane są do odbiorców zainteresowanych kupnem każdego z domów na osiedlu, nie tylko tych o najmniejszym metrażu, ale także największych rezydencji.

Wizualizacja rezydencji Ventana w warszawskim Walendowie

Gust Polaków cechuje wyjątkowy indywidualizm. Nie interesują ich standardowe rozwiązania, które mogliby zobaczyć u sąsiadów. Dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym klientom możliwość współpracy ze sprawdzonymi firmami, które będą w stanie indywidualnie wykończyć domy począwszy od oferowanego przez nas standardu deweloperskiego aż po odpowiednio dobrane meble i dekoracje. Część z naszych dotychczasowych klientów już się zdecydowała na podpisanie umów z naszym wykonawcą - mówi Dominik Cwajda, kierownik marketingu Osiedla Ventana.

 

Dom typu A został wykończony w stylu nowoczesnym. Wnętrze zagospodarowano w sposób prosty i uporządkowany, z wykorzystaniem form geometrycznych. Dla przełamania tej zamierzonej prostoty przestrzeni wprowadzono akcenty orientalne. Zastosowany styl idealnie podkreśla przestrzeń mieszkalną domu. Do dyspozycji mieszkańców jest salon, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze oraz 3 sypialnie, 2 łazienki i garaż.

 

Wnętrze domu typu B zainspirowały klimaty angielskie. Jest to przytulny dom w stylu „cottage”, cechuje go prostota i wyrazistość form. Tradycyjne wnętrze z pewnością przypadnie do gustu osobom, które preferują czerpiący z klasyki styl architektoniczny domów Ventana. W zestawieniu z domem typu A, typ B oferuje mieszkańcom dodatkowy gabinet na parterze i salonik na piętrze.

 

Konsorcjum Westmark - Venessa planuje zakończenie realizacji budowy II etapu osiedla na wiosnę 2009 roku. W ofercie znajduje się 6 typów rezydencji od 160 do 470 m² wybudowanych na działkach o powierzchni od 600 do 2800 m².
aktualizacja: 2008-09-08

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Sprawdź dokładnie tą ofertę – a zwłaszcza to czego ta cena nie obejmuje.

bajbaga

08 Wrz 2011, 16:16

Byłem na dniach otwartych. Naprawdę extraklasa i ceny zdroworozsądkowe. Nie przypuszczałem że osiedla takiej klasy znajdę w Polsce I mam teraz dylemat :Osiedle Walnedów , dom typu typ A o powierzchni 160 m2 za 695 tys. czy wkończony za 830 tys. który lepszy ? W przypadku developera ...

Gość Koala

08 Wrz 2011, 14:53

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".