Budujemy Dom

Finał konkursu MTM Styl

Artykuł na: 2-3 minuty
11 września 2008 r. uroczyste przekazanie nagrody głównej zakończyło loterię „WYBIERZ PROJEKT I WYGRAJ SAMOCHÓD” zorganizowaną przez pracownię MTM STYL – zajmującą się projektowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów.

Inwestorzy indywidualni, którzy w terminie od 01.06.2007 do 15.07.2008 kupili dowolny projekt prezentowany w katalogu „Domy w stylu” mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 120 000 zł.

 

W sześciu losowaniach etapowych rozdano nagrody rzeczowe, każda o wartości 10 000 zł w postaci urządzeń AGD, RTV oraz artykułów wyposażenia i wystroju wnętrz.

 

Nagrodę główną finałową w postaci samochodu osobowego marki Ford FOCUS o wartości 60 000 zł otrzymał Pan Wojciech Włodkowski z miejscowości Wierzbowo koło Grajewa, który z bogatej kolekcji projektowej MTM STYL wybrał projekt .

Forda FOCUS o wartości 60 000 zł otrzymał Pan Wojciech Włodkowski

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji inwestycji - powiedziała Magdalena Wróblewska z pracowni MTM STYL - zapraszamy też do udziału w kolejnym konkursie na najciekawsze hasło reklamowe – „Projekty, które inspirują”. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie .

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-15

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".