Budujemy Dom

Domy Które Kochacie Jesień 2008

Artykuł na: 2-3 minuty
Na rynku jest już dostępny nowy, piętnasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2008”. Bieżąca oferta Biura Projektów składa się z 600 projektów domów - są wśród nich domy cieszące się od wielu sezonów dużą popularnością i uznaniem Inwestorów.

Domy Które Kochacie Jesień 2008Szczególnej uwadze polecamy Państwu „Kolekcję Domów Nowoczesnych”, składającą się z 60 nowych, różnych pod względem architektonicznym domów. Kolekcja ta powstała z myślą o tych z Państwa, których interesuje współczesna architektura, oszczędna w formie i detalu oraz bazująca na ekologicznych, naturalnych materiałach budowlanych.- mów Marcin Sitkowski, PR Manager, z ARCHON+ Biuro Projektów.   

 

Nowy katalog to również aktualna oferta ARCHON+ skierowana do Dewelopera. ARCHON+, aby ułatwić Państwu wybór, w dziale dla Dewelopera przygotowaliśmy całostronicowe prezentacje projektów domów szeregowych i wielorodzinnych.

Nowością jest tzw. Pakiet KOMFORT+. Jest to kompleksowo opracowany poradnik zawierający dodatkowe rozwiązania pozwalające podnieść funkcjonalność oraz komfort budowanego domu.

W skład pakietu wchodzą projekty i schematy urządzeń- oparte na najnowszych technologiach, które w znacznym stopniu będą ułatwiać i umilać życie domownikom, mówimy o takich urządzeniach jak: detektory gazu i dwutlenku węgla, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, rolet antywłamaniowych, kina domowego, monitoringu domu oraz systemów antywłamaniowych. Dodam, iż Pakiet KOMFORT+ jest nowością na rynku, i nie jest oferowany przez inne biura projektowe- kontynuuje Marcin Sitkowski.

W najnowszym katalogu znajduje się również płyta DVD na której oprócz pełnej oferty projektów domów, znajdują się między innymi: przykładowy kolornik czyli program do dobierania indywidualnej kolorystyki elewacji domu oraz kosztorys- program pomagający bezproblemowo zaplanować etapy budowy domu pod kątem finansowym.

 

aktualizacja: 2008-09-17

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".