Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Domy Które Kochacie Jesień 2008

Na rynku jest już dostępny nowy, piętnasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2008”. Bieżąca oferta Biura Projektów składa się z 600 projektów domów - są wśród nich domy cieszące się od wielu sezonów dużą popularnością i uznaniem Inwestorów.

Domy Które Kochacie Jesień 2008Szczególnej uwadze polecamy Państwu „Kolekcję Domów Nowoczesnych”, składającą się z 60 nowych, różnych pod względem architektonicznym domów. Kolekcja ta powstała z myślą o tych z Państwa, których interesuje współczesna architektura, oszczędna w formie i detalu oraz bazująca na ekologicznych, naturalnych materiałach budowlanych.- mów Marcin Sitkowski, PR Manager, z ARCHON+ Biuro Projektów.   

 

Nowy katalog to również aktualna oferta ARCHON+ skierowana do Dewelopera. ARCHON+, aby ułatwić Państwu wybór, w dziale dla Dewelopera przygotowaliśmy całostronicowe prezentacje projektów domów szeregowych i wielorodzinnych.

Nowością jest tzw. Pakiet KOMFORT+. Jest to kompleksowo opracowany poradnik zawierający dodatkowe rozwiązania pozwalające podnieść funkcjonalność oraz komfort budowanego domu.

W skład pakietu wchodzą projekty i schematy urządzeń- oparte na najnowszych technologiach, które w znacznym stopniu będą ułatwiać i umilać życie domownikom, mówimy o takich urządzeniach jak: detektory gazu i dwutlenku węgla, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, rolet antywłamaniowych, kina domowego, monitoringu domu oraz systemów antywłamaniowych. Dodam, iż Pakiet KOMFORT+ jest nowością na rynku, i nie jest oferowany przez inne biura projektowe- kontynuuje Marcin Sitkowski.

W najnowszym katalogu znajduje się również płyta DVD na której oprócz pełnej oferty projektów domów, znajdują się między innymi: przykładowy kolornik czyli program do dobierania indywidualnej kolorystyki elewacji domu oraz kosztorys- program pomagający bezproblemowo zaplanować etapy budowy domu pod kątem finansowym.

 

aktualizacja: 2008-09-17

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt

Budujemy Dom 3/2018

Jakie są według Ciebie najważniejsze dylematy inwestora budującego dom? Takie pytanie zadaliśmy w ankiecie członkom naszego Klubu Budujących Dom...

Tylko 9,95 zł

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera?

Odpowiedź eksperta: Największe ryzyko ponoszą Państwo do  chwili przeniesienia własności nieruchomości  na Państwa rzecz. 

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze