Budujemy Dom

Mazowieckie Targi Mieszkań w weekend

Artykuł na: minutę
W dniach 27-28 września na warszawskim Torwarze odbędą się Mazowieckie Targi Mieszkań. Każda edycja warszawskich targów gromadzi średnio ponad 10 000 zwiedzających oraz ponad 100 wystawców: deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucji finansowych i firm oferujących wyposażenie wnętrz.

Mazowieckie Targi MieszkańTargom towarzyszyć będzie cykl bezpłatnych seminariów i konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z zakupem nieruchomości. Podczas imprezy można skorzystać z indywidualnych porad specjalistów rynku.

 

Wystawcy zaprezentują najnowsze oferty nieruchomości. Dla zwiedzających przygotowali również specjalne promocje trwające tylko podczas dni targowych. Imprezie zawsze towarzyszy ponad stu stronicowe wydawnictwo albumowe „Nieruchomości Mieszkaniowe – Warszawa i okolice”, które każdy zwiedzający otrzyma bezpłatnie w biurze targowym.

 

Na terenie imprezy można będzie skorzystać z placu zabaw dla dzieci zostawiając w nim pociechy pod profesjonalną opieką. Po trudach poszukiwań dostępna będzie także kawiarenka z gorącą kawą i przekąskami.

 

Adres: Warszawa, Centralny Ośrodek Sportu Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Więcej informacji:

aktualizacja: 2008-09-25

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".