Budujemy Dom

Mazowieckie Targi Mieszkań w weekend

Artykuł na: minutę
W dniach 27-28 września na warszawskim Torwarze odbędą się Mazowieckie Targi Mieszkań. Każda edycja warszawskich targów gromadzi średnio ponad 10 000 zwiedzających oraz ponad 100 wystawców: deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucji finansowych i firm oferujących wyposażenie wnętrz.

Mazowieckie Targi MieszkańTargom towarzyszyć będzie cykl bezpłatnych seminariów i konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z zakupem nieruchomości. Podczas imprezy można skorzystać z indywidualnych porad specjalistów rynku.

 

Wystawcy zaprezentują najnowsze oferty nieruchomości. Dla zwiedzających przygotowali również specjalne promocje trwające tylko podczas dni targowych. Imprezie zawsze towarzyszy ponad stu stronicowe wydawnictwo albumowe „Nieruchomości Mieszkaniowe – Warszawa i okolice”, które każdy zwiedzający otrzyma bezpłatnie w biurze targowym.

 

Na terenie imprezy można będzie skorzystać z placu zabaw dla dzieci zostawiając w nim pociechy pod profesjonalną opieką. Po trudach poszukiwań dostępna będzie także kawiarenka z gorącą kawą i przekąskami.

 

Adres: Warszawa, Centralny Ośrodek Sportu Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Więcej informacji:

aktualizacja: 2008-09-25

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze