Budujemy Dom

Polskie projekty na Łotwie

Artykuł na: minutę
Z myślą o inwestorach na Łotwie biuro projektowe MTM STYL oraz pracownia M.& L. Lipińscy postanowiły wydać katalog na rynek łotewski, w całości poświęcony projektom domów energooszczędnych.

Katalog projektów na rynek łotewskiNa Łotwie dużą popularnością cieszą się przede wszystkim projekty domów małych, o nowoczesnej bryle. Obserwujemy również wzmożone zainteresowanie projektami domów energooszczędnych, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią oraz poprawę klasy energetycznej budynku.

Inwestorzy dużą uwagę przywiązują do czynnika ekonomicznego, gdzie już na etapie wyboru projektu myślą o przyszłych kosztach eksploatacji. Właśnie z myślą o nich zdecydowaliśmy się na wydanie katalogu na rynek łotewski zawierającego 100 projektów domów małych i energooszczędnych – mówi Małgorzata Miłek-Łącka, redaktor naczelna czasopisma „Domy w stylu” i „Pogodny Dom”.

 

Katalog już wkrótce trafi na rynek łotewski i będzie do kupienia w punktach sprzedaży prasy oraz w siedzibie łotewskiej firmy I.P. PTOJEKTS.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-26

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze