Budujemy Dom

Polskie projekty na Łotwie

Artykuł na: minutę
Z myślą o inwestorach na Łotwie biuro projektowe MTM STYL oraz pracownia M.& L. Lipińscy postanowiły wydać katalog na rynek łotewski, w całości poświęcony projektom domów energooszczędnych.

Katalog projektów na rynek łotewskiNa Łotwie dużą popularnością cieszą się przede wszystkim projekty domów małych, o nowoczesnej bryle. Obserwujemy również wzmożone zainteresowanie projektami domów energooszczędnych, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią oraz poprawę klasy energetycznej budynku.

Inwestorzy dużą uwagę przywiązują do czynnika ekonomicznego, gdzie już na etapie wyboru projektu myślą o przyszłych kosztach eksploatacji. Właśnie z myślą o nich zdecydowaliśmy się na wydanie katalogu na rynek łotewski zawierającego 100 projektów domów małych i energooszczędnych – mówi Małgorzata Miłek-Łącka, redaktor naczelna czasopisma „Domy w stylu” i „Pogodny Dom”.

 

Katalog już wkrótce trafi na rynek łotewski i będzie do kupienia w punktach sprzedaży prasy oraz w siedzibie łotewskiej firmy I.P. PTOJEKTS.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-26

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".