Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL

Zakupy grupowe to prosty mechanizm, który umożliwia zakup produktu w atrakcyjnej, zdecydowanie niższej cenie. Z początkiem marca pracownia projektowa MTM STYL wprowadziła tą formę sprzedaży na wybrane projekty oraz aplikacje Wirtualny spacer.

Zakup projektu nie jest decyzją chwili i nie zapada pod wpływem impulsu. Proces zakupu jest długotrwały i składa się z kilku faz: poszukiwanie, porównywanie, konsultowanie, decyzja, zakup. Z doświadczenia wiemy, że Inwestorzy wybierają projekty miesiącami, poświęcając tej decyzji mnóstwo czasu i uwagi – mówi Małgorzata Miłek-Łącka; v-ce prezes zarządu MTM STYL.

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL
Zakupy grupowe umożliwiają kupno wybranego projektu przez kilka osób (minimum 5) w zdecydowanie niższej cenie. Inwestor może w ten sposób sporo zaoszczędzić, nawet do 720 zł. Mechanizm sprzedaży jest bardzo prosty.

 

Co miesiąc stronie pojawi się aktualna lista z projektami oraz aplikacjami Wirtualny spacer wystawionymi do zakupów grupowych. Osoba zainteresowana zakupem produktu z listy powinna ustawić się w kolejkę osób oczekujących na zakup. Po upływie wyznaczonego terminu konsultant MTM STYL kontaktuje się z osobami z kolejki w celu potwierdzenia zakupu.

 

Mamy świadomość tego, że potrzeba czasu na to by Inwestorzy zapoznali się i zaakceptowali tą formę sprzedaży, ale jesteśmy przekonani, że korzyści wynikające z zakupów grupowych przysporzą im wielu zwolenników – dodaje Małgorzata Miłek-Łącka.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2009-03-10

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt

Budujemy Dom 3/2018

Jakie są według Ciebie najważniejsze dylematy inwestora budującego dom? Takie pytanie zadaliśmy w ankiecie członkom naszego Klubu Budujących Dom...

Tylko 9,95 zł

Dom murowany czy szkieletowy?

Technologie murowane – stale modyfikowane i unowocześniane – znane nam są od dawna. Nawet pojawiający się w ofercie wyrobów ściennych zupełnie nowy materiał wykazuje pewne cechy wspólne z bloczkami, cegłami lub pustakami, stosowanymi od dziesięcioleci.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze