Budujemy Dom

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL

Artykuł na: 2-3 minuty
Zakupy grupowe to prosty mechanizm, który umożliwia zakup produktu w atrakcyjnej, zdecydowanie niższej cenie. Z początkiem marca pracownia projektowa MTM STYL wprowadziła tą formę sprzedaży na wybrane projekty oraz aplikacje Wirtualny spacer.

Zakup projektu nie jest decyzją chwili i nie zapada pod wpływem impulsu. Proces zakupu jest długotrwały i składa się z kilku faz: poszukiwanie, porównywanie, konsultowanie, decyzja, zakup. Z doświadczenia wiemy, że Inwestorzy wybierają projekty miesiącami, poświęcając tej decyzji mnóstwo czasu i uwagi – mówi Małgorzata Miłek-Łącka; v-ce prezes zarządu MTM STYL.

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL
Zakupy grupowe umożliwiają kupno wybranego projektu przez kilka osób (minimum 5) w zdecydowanie niższej cenie. Inwestor może w ten sposób sporo zaoszczędzić, nawet do 720 zł. Mechanizm sprzedaży jest bardzo prosty.

 

Co miesiąc stronie pojawi się aktualna lista z projektami oraz aplikacjami Wirtualny spacer wystawionymi do zakupów grupowych. Osoba zainteresowana zakupem produktu z listy powinna ustawić się w kolejkę osób oczekujących na zakup. Po upływie wyznaczonego terminu konsultant MTM STYL kontaktuje się z osobami z kolejki w celu potwierdzenia zakupu.

 

Mamy świadomość tego, że potrzeba czasu na to by Inwestorzy zapoznali się i zaakceptowali tą formę sprzedaży, ale jesteśmy przekonani, że korzyści wynikające z zakupów grupowych przysporzą im wielu zwolenników – dodaje Małgorzata Miłek-Łącka.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2009-03-10

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".