Budujemy Dom
Przed budową / Działka / Aktualności

Domy pełne energii

Na rynku jest już dostępny nowy, trzynasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2007”. Bieżąca kolekcja pracowni zawiera 500 projektów – są wśród nich domy cieszące się popularnością i uznaniem inwestorów, a także 49 oryginalnych, nowych koncepcji.

archon__jesien_2007_120Na rynku jest już dostępny nowy, trzynasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2007”. Bieżąca kolekcja pracowni zawiera 500 projektów – są wśród nich domy cieszące się popularnością i uznaniem inwestorów, a także 49 oryginalnych, nowych koncepcji.

Rosnące ceny energii skłaniają nas do szukania dodatkowych rozwiązań, które zatrzymują wytworzone w domach ciepło. Eksperci Biura ARCHON+, mając również na uwadze malejące zasoby nieodnawialnych źródeł energii oraz konieczność zmniejszenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, proponują rozwiązania poprawiające energooszczędność budynków. Wszystkie domy ARCHON+ są domami ciepłymi, jednak teraz, dla wyjątkowo wymagających Klientów, mamy nową propozycję – „Pakiet energooszczędny” dodawany do większości naszych projektów
– mówi Leszek Szymula, Dyrektor Pracowni Projektowej ARCHON+.

Pakiet jest zestawem alternatywnych rozwiązań projektowych, w którym pokazujemy jak dodatkowo podnieść, w rozsądnych granicach, energooszczędność domu i obniżyć koszt energii potrzebnej do jego ogrzania. Szacujemy, że zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań może przynieść rocznie nawet 40 – 60% oszczędności na ogrzewaniu. Dodatkowe nakłady rzędu 5-7%, poniesione w trakcie budowy, mogą zwrócić się w okresie od kilku do kilkunastu lat w zależności od zastosowanego paliwa – tłumaczy Leszek Szymula.

Tradycyjnie, jako bonus do Katalogu, dołączona została płyta CD, która zawiera przykładowy Kolornik ARCHON+, kosztorys budowlany oraz zestawienia materiałów. Znajdują się tam również wzory pism niezbędnych do ubiegania się o pozwolenie na budowę domu wraz z listą urzędów gmin i starostw powiatowych w całej Polsce.

Ofertę ARCHON+ wzbogaca loteria „Kup projekt domu i wygraj”. Jest ona kontynuacją konkursu, w którym każdego miesiąca do wygrania przewidziane są nagrody o wartości 10 tys. zł. Partnerami loterii są: FAKRO, TERMO ORGANIKA, CONVECTOR, ISOVER, VELUX i HÖRMANN.

Cena Katalogu 9,90 zł.


aktualizacja: 2007-09-25

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+
Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+ "Dom pod pomarańczą" to jedna z nowości w ofercie ARCHON+, zaprojektowana wspólnie z Fanami na Facebooku, w ramach kolejnej edycji zabawy ...
Skorzystaj z promocji w Archon+
Skorzystaj z promocji w Archon+ Właśnie teraz jest najlepszy moment, by zacząć realizować marzenia o własnym domu! Do 23 października 2017r., do godz: 8:00  w ARCHON+ ...
Promocja na powitanie jesieni w  ARCHON+!
Promocja na powitanie jesieni w ARCHON+! Przypominamy, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa PROMOCJA NA POWITANIE JESIENI. Tylko do 2 października 2017 r., do godz. 8:00 można kupić ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze