Budujemy Dom
Przed budową / Działka / Aktualności

Domy małe i energooszczędne

Wydanie specjalne katalogu "Domy w stylu – Domy małe i energooszczędne" właśnie trafiło do punktów sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Katalog zawiera projekty oraz biura projektowego MTM Styl oraz M&L Lipińscy.


domy_w_stylu_200Do katalogu dołączone są dwie płyty CD, na których łącznie znajduje się 800 projektów oraz liczne informacje dotyczące zestawienia materiałów, kosztów realizacji, rzuty, kolornik oraz wizualizacje z możliwością obrotu o 360 stopni.

W katalogu również znajdują się informacje dlaczego warto zainwestować w dom energooszczędny, wskazówki dotyczące sposobów uzyskania pozwolenia na budowę, a architekci z dwóch pracowni projektowych radzą m.in.: w jaki sposób usytuować dom na działce.
- Staramy się przekonać Czytelników, dlaczego warto zainwestować w budowę domu, dlaczego warto wybrać dom zamiast mieszkania – mówi Małgorzata Miłek-Łącka, redaktor naczelna katalogu „Domy w stylu”.

To już drugie wydanie katalogu, któremu towarzyszy LOTERIA, skierowana do osób, które dokonają zakupu projektu pracowni MTM Styl. Nagrodą Główną jest samochód osobowy: Opel Astra, Ford Focus lub Citroen C4 (do wyboru). Dodatkowo co drugi miesiąc można wygrać Nagrody Dodatkowe wartości 10.000zł w postaci sprzętu RTV i AGD. Loteria trwa do 15 lipca 2008 roku.

Cena katalogu: 3,90 złFirma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2007-10-18

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+
Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+ "Dom pod pomarańczą" to jedna z nowości w ofercie ARCHON+, zaprojektowana wspólnie z Fanami na Facebooku, w ramach kolejnej edycji zabawy ...
Skorzystaj z promocji w Archon+
Skorzystaj z promocji w Archon+ Właśnie teraz jest najlepszy moment, by zacząć realizować marzenia o własnym domu! Do 23 października 2017r., do godz: 8:00  w ARCHON+ ...
Promocja na powitanie jesieni w  ARCHON+!
Promocja na powitanie jesieni w ARCHON+! Przypominamy, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa PROMOCJA NA POWITANIE JESIENI. Tylko do 2 października 2017 r., do godz. 8:00 można kupić ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze