Budujemy Dom
Wokół domu / Garaż / Aktualności

Spełnij marzenie o bezpieczeństwie - 11 zwycięzców konkursu firmy WIŚNIOWSKI

Konkurs "Spełnij marzenie o bezpieczeństwie, którego pomysłodawcą i organizatorem była firma WIŚNIOWSKI, właśnie się zakończył. Firma postanowiła nagrodzić aż 11 placówek opiekuńczo-wychowawczych!

Spełnij marzenie o bezpieczeństwie - 11 zwycięzców konkursu firmy WIŚNIOWSKI

Do udziału w konkursie firma Wiśniowski zaprosiła kilkaset placówek opiekuńczo-wychowawczych z szesnastu województw. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy artystycznej, pokazującej, dlaczego właśnie tę placówkę warto wyposażyć w bramy, drzwi lub ogrodzenia. Prawie 90 placówek z całej Polski zdecydowało się konkurować o wysokiej jakości produkty marki WIŚNIOWSKI. Wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych wraz ze swoimi opiekunami przygotowali rysunki, prace plastyczne i literackie, a także filmy. Wszystkie budziły podziw i uznanie dla talentu oraz włożoną w ich przygotowanie pracę. Niekiedy też wzruszały, a innym razem wywoływały szczery uśmiech.

Nadesłane prace to piękny przykład współpracy wychowawców z dziećmi. Przegląd talentów i dowód wielkiego zaangażowania każdej placówki, mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI. Na zgłoszone prace można było głosować przez aplikację konkursową na fanpage’u marki WIŚNIOWSKI na Facebooku. 30 finałowych prac wyłoniono dzięki 173 850 łącznie oddanym głosom. To właśnie one trafiły do końcowego etapu, w który zwycięzców wybierała komisja konkursowa.

Poziom przygotowanych prac był tak wysoki, że zamiast planowanych dziesięciu placówek, Organizator zdecydował się nagrodzić jedenaście. Produkty firmy WIŚNIOWSKI trafią do ośrodków w Luleminie (Kobylnica), Skopaniu, Krzydlinie Małej (Wołów), Krakowie, Bydgoszczy, Kuźni Raciborskiej, Pleszewie, Jarosławiu, Miąsowej (Sobków), Kutnie i Nowym Sączu. Nagrodzone zostaną zarówno placówki publiczne, jak i typu rodzinnego.

Decyzja jury nie była prosta, ze względu na ogromną ilość prac wyróżniających się kreatywnością. Po uwzględnieniu zaangażowania wychowanków w przygotowanie pracy, potrzeb danej placówki jak i estetyki oraz oryginalności prac konkursowych, wyłoniono jedenaście, a nie jak wcześniej zakładano dziesięć, zwycięskich placówek. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości, kreatywności i olbrzymiego zaangażowania placówek w przygotowanie pracy, jak i w cały proces głosowania. Walka toczyła się do ostatnich chwil, dodaje Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu WIŚNIOWSKI. Decyzją jury, w konkursie nagrodzone zostały następujące placówki:

 • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Gniazdo Rodzinne" w Luleminie
 • Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu
 • Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Wiosna" p.p. Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Krzydlinie Małej
 • SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
 • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego w Bydgoszczy
 • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kuźni Raciborskiej
 • Dom Dziecka w Pleszewie
 • Dom Dziecka w Jarosławiu
 • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu rodzinnego w Miąsowej
 • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Tęcza" w Kutnie
 • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Ponad 150 firm wspiera markę WIŚNIOWSKI w akcji Razem ratujmy małe serduszka
Ponad 150 firm wspiera markę WIŚNIOWSKI w akcji Razem ratujmy małe serduszka Ponad 150 firm postanowiło dołączyć do ogólnopolskiej akcji "Razem ratujmy małe serduszka" i wspólnie z marką WIŚNIOWSKI wesprzeć klinikę ...
Hörmann Polska uruchamia całodobową infolinię serwisową
Hörmann Polska uruchamia całodobową infolinię serwisową Uruchomiona właśnie infolinia serwisowa firmy Hörmann będzie działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku. Dzięki ...
Nowa aplikacja U-Control od BFT
Nowa aplikacja U-Control od BFT Firma BFT, włoski producent automatyki do bram, wprowadza nową aplikację na smartfony. U-Control umożliwia zdalne sterowanie bramą za pośrednictwem ...
Najbardziej znane marki
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze