Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 4759
Cermag Poznań

Cermag Poznań

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Pełny adres: Głogowska 248 , 60-111 Poznań
Telefon: 061 8359 (750 758)
www: www.cermag.info

Ocena klientów

Opis hurtowni

Historia Cermagu sięga roku 1979. Wtedy właśnie powstał Zakład Płytek Ceramicznych produkujący płytki i dekoracje ceramiczne w oparciu o własną technologię, a wkrótce także o własne, niepowtarzalne wzory opracowane przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i współwłaścicielkę firmy - Martę Kaczkowską.

Lata dziewięćdziesiąte to okres intensywnego rozwoju firmy. Nawiązanie współpracy z renomowanymi producentami z Hiszpanii, Włoch, Czech i Niemiec zaowocowało przekształceniem firmy produkcyjnej w spółkę handlową ze 100% udziałem polskiego kapitału. W roku 1995 nastąpił podział firmy na dwa niezależne podmioty gospodarcze Cermag Poznań i Cermag Wrocław. Poznańska spółka w chwili obecnej dysponuje pięcioma specjalistycznymi salonami sprzedaży w Poznaniu, Lesznie, Bydgoszczy, Ostrowie Wielkopolskim i Ostrzeszowie, Biurem Handlowym w Warszawie oraz przedstawicielstwem na wybrzeżu.

Dziś Cermag Poznań to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz wyrobów chemii budowlanej. Specjalizujemy się w urządzaniu wnętrz mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur, restauracji, hoteli, szpitali, obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz obiektów przemysłu spożywczego. Dlatego współpracujemy z najlepszymi w kraju i na świecie producentami. Pracownicy firmy Cermag oraz współpracujący z nimi architekci i projektanci zdobyli wiedzę o produktach bezpośrednio w fabrykach polskich i zagranicznych. W profesjonalny sposób pomogą Państwu podjąć decyzję o wyborze płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej, mebli czy akcesoriów łazienkowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Poznań - Pozostałe hurtownie

 • Murawa 39 , Poznań 61-655
  tel. 061 664 11 00
 • Dziadoszańska 10 , Poznań 61-248
  tel. 061 877 19 02; 061 653 13 22
 • Głogowska 434 , Poznań 60-004
  tel. 061 899 88 41
 • Szwajcarska 14 , Poznań 61-285
  tel. 61 873 07 20
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze