Czwartek 10.05.2018Kontakt z nami
poradnik budowlany

Porównanie 6 modeli markiz


Montaż markizy do ściany z ociepleniem


Jakie drewno na taras?


 

Remont nawierzchni tarasu i zadaszenia kosztował 13 800 zł

Taras zadaszony dwiema pergolami
z kantówki sosnowej i pergotendą
z plandeki samochodowej

Zadaszenie tarasu o łukowatym kształcie, wykonane z drewna i przezroczystych płyt poliwęglanu

 
Topowe produktyWięcej Topowych produktów

Termoizolacja z użyciem płyt BauderPIR Plus

BAUDER POLSKA

Firma Bauder jest jednym z największych producentów płyt ze sztywnej pianki poliuretanowej, izolatora o nadzwyczajnych parametrach jakościowych. W czasach stale zwiększanych wymagań dotyczących termoizolacji, a wynikających z troski o ochronę środowiska oraz obowiązywania wytycznych odnośnie oszczędności energii, produkt sprzedawany pod marką BauderPIR stał się niezbędnym materiałem.

Rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesny design i bezpieczeństwo

ANWIS

Zaufaj ekspertowi. Spraw, aby twój dom był energooszczędny i komfortowy. Wybierz rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesne i gwarantujace bezpieczeństwo.

Estetyczne i trwałe wykończenie balkonów i tarasów

RENOPLAST

Ciężko wyobrazić sobie nowoczesny dom bez jego wizytówki, czyli balkonu lub tarasu. Stanowią one dodatkową powierzchnię, która bez potrzeby opuszczenia budynku pozwala na chwilę oddechu na świeżym powietrzu - będąc jednocześnie miejscem relaksu i tak potrzebnego nam odpoczynku od codziennych spraw. Między innymi to właśnie z tych powodów warto zadbać o ich wygląd i trwałość.

 
Pobierz bezpłatnie najnowszy Informator Budownictwa IRBJ
Stan surowy zamknięty
98MB
Pobierz
Instalacje
85MB
Pobierz
Wykańczanie i urządzanie
122MB
Pobierz
Gorące promocje!Więcej na informatorbudownictwa.pl

Majowa promocja na kominki Dovre

Firma Dovre ogłasza wiosenną promocję na urządzenia ze swojej oferty. Nie czekaj! Skorzystaj już dziś!

Zaciskarki REMS nawet za 3,31 zł za rok użytkowania!

Kupując złączki PEX Perfekt System w systemie zaprasowywanym uzyskujesz możliwość wynajmu zaciskarek nawet za 3,31 zł za 12 miesięcy użytkowania.

Wiosenne promocje na okna Vetrex

Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią pojawia się dodatkowa porcja energii, króra pozwala zabrać się za realizację najważniejszego marzenia - budowę własnego domu. Marzenie to, chociaż piękne, wymaga określonych nakładów finansowych. Chcemy, by nasz nowy dom, jak również zamontowane w nim okna, były nowoczesne i funkcjonalne, poszukujemy więc produktów jakościowych, ale w atrakcyjnej cenie.

Najczęściej czytane porady!Więcej na informatorbudownictwa.pl

Renowacja systemów rynnowych

Orynnowanie będzie działać bez najmniejszych zarzutów, jeżeli tylko odpowiednio o nie zadbamy. Po ciężkim dla rynien zimowym sezonie czas najwyższy sprawdzić, w jakim są stanie.

Siding - nowe życie domków letniskowych

Nadchodzi czas spotkań w plenerze, wyjazdów za miasto i błogiego relaksu na świeżym powietrzu. To także moment, w którym planujemy remont lub choćby odświeżenie naszych na nowo odwiedzanych domków letniskowych. Jak zrobić to sprawnie, łatwo i nie narażając się na duże koszty?

Jak zabezpieczyć dom przed burzą?

Wiosna to pora roku, w trakcie której załamania pogody powodują częste opady oraz wahania temperatury. Wystawia to na ryzyko zniszczenia nie tylko roślinność. Podatne na wpływ kapryśnej aury są także elementy zewnętrzne domu, takie jak nawierzchnie, schody czy elewacja.

 
 
 
BudujemyDom.pl 2018 Jeśli nie chcesz dostawać naszego maila, kliknij tutaj