Czwartek 20.09.2018 Kontakt z nami
porady budowlane
 

Czyste Powietrze - dopłaty do kotłów i termomodernizacji


Z forum.budujemydom.pl

Zostaw smog za oknem
- markiza oraz ramka z systemem filtrującym 

Ocieplenie przegród sposobem walki ze smogiem


Z forum.budujemydom.pl

Czy komin jest konieczny przy wentylacji mechanicznej?

Pozwól ścianom chronić swoje
zdrowie


Z forum.budujemydom.pl

Zimą z blachy dachowej skrapla się woda. Czy izolacja dachu pomoże?

Jaki kocioł wybrać, by nie zanieczyszczać środowiska?

Oczyszczacze powietrza: jak dobrać, jak działają, ile kosztują?

Czy panele fotowoltaiczne są wydajne zimą?

 
Raport
Polecane produkty i technologie Więcej

Bezprzeponowy Płytowy Gruntowy Wymiennik Ciepła PROVENT-GEO

PRO-VENT

Wymiennik Ciepła PROVENT-GEO to unikatowe, oryginalne rozwiązanie umożliwiające pozyskanie zawartego w gruncie chłodu latem oraz ciepła w okresie grzewczym w maksymalnie wydajnym stopniu.

Zalety systemów solarnych - ekonomia, ekologia

IMMERGAS

Odpowiednio zaprojektowany układ solarny daje oszczędności w zużyciu paliwa do produkcji ciepłej wody użytkowej, ale też możliwość wspomagania instalacji C.O. i podgrzewania wody w basenach. Instalacja solarna w domu jednorodzinnym pozwala też zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zobacz, które systemy solarne są teraz dostępne w promocji.

Kocioł żeliwny 5. klasy Klimosz COMBI S - długowieczny i najlepszy w ochronie środowiska

KLIMOSZ

Gdy mówimy o doborze kotłów do domowej instalacji centralnego ogrzewania, zawsze mamy na myśli cechy i właściwości źródła ciepła. Powszechnie słyszy się, że urządzenie grzewcze powinno być łatwe w obsłudze oraz długowieczne. Pojęcie wytrzymałości w odniesieniu do potrzeb wielu użytkowników jest więc czymś, co stanowi jedno z kryterium wyboru źródła ciepła. Odnosząc się do powyższych cech, w rozmowach z klientami słowo "żeliwo" wzbudza zainteresowanie i nierzadko przyciąga jak magnes. Dlaczego?

 
Pobierz bezpłatnie najnowszy Informator Budownictwa IRBJ
Stan surowy zamknięty
98MB
Pobierz
Instalacje
85MB
Pobierz
Wykańczanie i urządzanie
113MB
Pobierz

10% rabatu na gonty KATEPAL

Promocja! Rabat 10% na gonty KATEPAL sześciokątne cieniowane w kolorze piaskowym.

Gonty bitumiczne renomowanej marki Katepal produkowane w Finlandii od ponad 60 lat, należą do pokryć najbardziej uniwersalnych. Dzięki wysokiej jakości, trwałości, bogatej kolorystyce, łatwości i szybkości montażu zajęły trwałe miejsce wśród stosowanych w Polsce pokryć dachowych, cieszących się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród nabywców.

Promocja na markizę tarasową firmy Gutta!

Markiza tarasowa z napędem ręcznym służy do ochrony przed słońcem i upałami. Dzięki zacienieniu obniża temperaturę mieszkania oraz redukuje poziom oddziaływania promieni UV. Mechanizm regulacji kąta nachylenia, jak też stopnia rozłożenia markizy, umożliwia dostosowanie powierzchni zacienienia do pory dnia i położenia słońca.
Cena regularna: 610,00 zł. CENA PROMOCYJNA: 549,00 zł

Ceny grzejników Casteo i Credo-Half pomniejszone o VAT!

Promocja letnio-zimowa 01.07.2018 - 31.12.2018. W cenie promocyjnej, pomniejszonej o VAT Kermi oferuje: grzejnik Casteo i Credo-Half we wszystkich dostępnych rozmiarach.

Najczęściej czytane porady! Więcej na informatorbudownictwa.pl

Paroizolacja dachu i poddasza

Kluczowy aspekt prawidłowego działania systemu dachu i poddasza - paroizolacja. Jeśli nie będzie funkcjonować prawidłowo, nastąpi zawilgocenie termoizolacji, spadek jej własności termoizolacyjnych, wychładzanie poddasza i wzrost kosztów grzewczych, a w skrajnych przypadkach wnikanie wody do wnętrza pomieszczeń, zagrzybienie i zapleśnienie, co w efekcie spowoduje niemożność zamieszkania na poddaszu. Odpowiedzi na częste pytania poniżej w artykule.

Pomysł na walkę ze smogiem? Dom pasywny!

Dom pasywny to idea w podejściu do oszczędzania energii we współczesnym budownictwie, która istotnie przyczynia się do zmniejszenia niskiej emisji będącej przyczyną powstawania smogu. Innowacyjność tej metody ocieplania polega na poprawie parametrów elementów i systemów istniejących w każdym budynku, zamiast wprowadzania dodatkowych rozwiązań.

Jak zabezpieczyć drewno na zewnątrz domu?

Meble ogrodowe, tarasy, a nawet elewacje - coraz więcej elementów na zewnątrz domu jest wykonywanych z drewna. Wszystko za sprawą jego wysokiej trwałości i ponadczasowego charakteru. Jednocześnie surowiec ten dodaje naturalnego wdzięku każdej stylizacji. Nic więc dziwnego, że niezmiennie cieszy się popularnością wśród miłośników urządzania wnętrz.

Poczytaj sobie  
Budujemy Dom | Czas na Wnętrze | Gardeners' World
na www.ulubionykiosk.pl
 
 
 
 
 
Złóż lub wycofaj zgodę na przetwarzanie danych osobowych / wypisz się z newslettera.
BudujemyDom.pl 2018