Budujemy Dom

Obchody jubileuszu 20-lecia Grupy ZAMEL CET

Artykuł na: 4-5 minut
Przedstawiciele firm z branży elektrotechnicznej z całej Polski i ze świata zjechali się w drugi weekend października do Krakowa na uroczyste obchody jubileuszu firmy ZAMEL CET.

Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef DzidaImpreza z okazji 20-lecia największego producenta dzwonków w Europie Środkowo-Wschodniej, a także jednego ze znaczących producentów automatyki budynkowej oraz kabli i przewodów  odbyła się w hotelu Best Western Union. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli mediów.

Obchody jubileuszu Grupy ZAMEL CET
rozpoczęły się w piątkowy wieczór uroczystą galą. Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef Dzida, który wyraził swoją wdzięczność za tak liczne przybycie na Jubileusz, a przede wszystkim za  wieloletnią i owocną współpracę.

Następnie głos zabrała Katarzyna Łodzińska, współwłaściciel firmy ZAMEL i wiceprezes zarządu firmy CET: Dwudziesta rocznica, w tradycji nazywa się porcelanowymi godami. Porcelana jest wysokiej jakości ceramiką, tradycyjnie używaną od wieków. Jest to materiał z charakterem, wymagający kunsztu w produkcji i bardzo odporny.

Opis ten doskonale pasuje także do dzisiejszej działalności firmy. Taki właśnie jest ZAMEL CET po 20 latach swojej działalności. K. Łodzińska w dalszej części swego wystąpienia nawiązała do rodzinnych tradycji i początków działania firmy. Zauważyła, że swój rozwój firma zawdzięcza partnerom biznesowym i pracownikom.

 

Interesującą prezentację dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość przedstawił wszystkim zgromadzonym Radosław Dzik, Dyrektor Handlowy ZAMEL CET. Po niej nastąpił toast, a wraz z nim życzenia, gratulacje, a także wręczenie prezentów przygotowanych przez gości dla właścicieli ZAMEL CET z okazji Jubileuszu.

 

Uczestnicy gali w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki KrakowaFirma ZAMEL także przygotowała prezenty dla swoich gości. Wszyscy uczestnicy obchodów Jubileuszu otrzymali pamiątkowe grafiki wykonane dla ZAMEL CET w specjalnej limitowanej serii w technice stalorytu pochodzącej z XIX w.  Natomiast na gości, którzy zachowali i przywieźli na uroczystość specjalny „Złoty Kalendarz Olimpijski” wydany przez ZAMEL CET w 2008 roku, zgodnie z obietnicą dodatkowo czekały specjalne upominki.

 

Po części oficjalnej rozpoczęła się prawdziwa zabawa w stylu Western Saloon. Gości bawił doskonały zespół instrumentalno - wokalny oraz  urocze tancerki w układach choreograficznych nie tylko do muzyki country. Dla amatorów hazardu przygotowano specjalne westernowe kasyno.

 

W sobotę na gości czekało jeszcze więcej atrakcji. Chętni udali się do kopalni soli w Wieliczce.  Pozostali goście wzięli udział w grze fabularnej „Tropem Łasicy”, podczas której, pod pretekstem poszukiwania rzekomo skradzionego dzieła Leonarda da Vinci, uczestnicy w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki Krakowa. Pomimo deszczowej pogody humory dopisywały.

 

 Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Ogniste tancerki z perkusyjnym zespołem batucady rozgrzewały do czerwoności. Fascynowały efektowne pokazy barmańskie i niemal akrobatyczne popisy mistrzów brazylijskiej sztuki walki capoeira.

Feria barw, oryginalne, fantazyjne stroje prosto z Brazylii oraz doskonała latynoska muzyka, na którą nikt nie pozostaje obojętny - to wszystko sprawiło, że w zimny październikowy weekend zawitał do Krakowa prawdziwie gorący klimat Rio de Janerio i karnawałowego sambodromu.

 

Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój i ciepła atmosfera Jubileuszu towarzyszyć będą firmie ZAMEL CET przez kolejne 20 lat.

 

Firma powiązana: Zamel
aktualizacja: 2009-10-28

Dodaj komentarz

Szklane łączniki dotykowe Livolo
Szklane łączniki dotykowe Livolo W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większe znaczenie mają funkcjonalność i estetyka wykonania. Modułowa budowa łączników ...
Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design
Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design Piękna forma, nowoczesne tworzywa i nowatorskie rozwiązania – to seria lamp Brenda, oferowanych przez firmę Spotline - dystrybutora marki SLV.
Już ponad 500 Elektrobohaterów dołączyło do akcji Pokażmy co nas łączy!
Już ponad 500 Elektrobohaterów dołączyło do akcji Pokażmy co nas łączy! Do tej pory w akcji WAGO "Pokażmy co nas łączy!" wzięło już udział ponad 500 osób z branży elektroinstalatorskiej. To 5000 zł, które ...
polecane produkty i technologie

Złączka instalacyjna WAGO 221 - bezpieczeństwo łączenia wszystkich rodzajów przewodów

Złączka instalacyjna WAGO 221 udowadnia, że łączenie przewodów może być nie tylko prostsze, lecz także bardziej trwałe. Kiedy w 2004 firma WAGO rozpoczęła produkcję złączek instalacyjnych z serii 222, wyznaczyły one zupełnie nowe standardy w zakresie komfortu korzystania i uniwersalności zastosowań. W zaledwie kilka lat po ich premierze WAGO udowodniło, że doskonałe można ciągle poprawić.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".