Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Aktualności

Obchody jubileuszu 20-lecia Grupy ZAMEL CET

Przedstawiciele firm z branży elektrotechnicznej z całej Polski i ze świata zjechali się w drugi weekend października do Krakowa na uroczyste obchody jubileuszu firmy ZAMEL CET.

Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef DzidaImpreza z okazji 20-lecia największego producenta dzwonków w Europie Środkowo-Wschodniej, a także jednego ze znaczących producentów automatyki budynkowej oraz kabli i przewodów  odbyła się w hotelu Best Western Union. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli mediów.

Obchody jubileuszu Grupy ZAMEL CET
rozpoczęły się w piątkowy wieczór uroczystą galą. Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef Dzida, który wyraził swoją wdzięczność za tak liczne przybycie na Jubileusz, a przede wszystkim za  wieloletnią i owocną współpracę.

Następnie głos zabrała Katarzyna Łodzińska, współwłaściciel firmy ZAMEL i wiceprezes zarządu firmy CET: Dwudziesta rocznica, w tradycji nazywa się porcelanowymi godami. Porcelana jest wysokiej jakości ceramiką, tradycyjnie używaną od wieków. Jest to materiał z charakterem, wymagający kunsztu w produkcji i bardzo odporny.

Opis ten doskonale pasuje także do dzisiejszej działalności firmy. Taki właśnie jest ZAMEL CET po 20 latach swojej działalności. K. Łodzińska w dalszej części swego wystąpienia nawiązała do rodzinnych tradycji i początków działania firmy. Zauważyła, że swój rozwój firma zawdzięcza partnerom biznesowym i pracownikom.

Interesującą prezentację dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość przedstawił wszystkim zgromadzonym Radosław Dzik, Dyrektor Handlowy ZAMEL CET. Po niej nastąpił toast, a wraz z nim życzenia, gratulacje, a także wręczenie prezentów przygotowanych przez gości dla właścicieli ZAMEL CET z okazji Jubileuszu.

Uczestnicy gali w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki KrakowaFirma ZAMEL także przygotowała prezenty dla swoich gości. Wszyscy uczestnicy obchodów Jubileuszu otrzymali pamiątkowe grafiki wykonane dla ZAMEL CET w specjalnej limitowanej serii w technice stalorytu pochodzącej z XIX w.  Natomiast na gości, którzy zachowali i przywieźli na uroczystość specjalny „Złoty Kalendarz Olimpijski” wydany przez ZAMEL CET w 2008 roku, zgodnie z obietnicą dodatkowo czekały specjalne upominki.

Po części oficjalnej rozpoczęła się prawdziwa zabawa w stylu Western Saloon. Gości bawił doskonały zespół instrumentalno - wokalny oraz  urocze tancerki w układach choreograficznych nie tylko do muzyki country. Dla amatorów hazardu przygotowano specjalne westernowe kasyno.

W sobotę na gości czekało jeszcze więcej atrakcji. Chętni udali się do kopalni soli w Wieliczce.  Pozostali goście wzięli udział w grze fabularnej „Tropem Łasicy”, podczas której, pod pretekstem poszukiwania rzekomo skradzionego dzieła Leonarda da Vinci, uczestnicy w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki Krakowa. Pomimo deszczowej pogody humory dopisywały.

 Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Ogniste tancerki z perkusyjnym zespołem batucady rozgrzewały do czerwoności. Fascynowały efektowne pokazy barmańskie i niemal akrobatyczne popisy mistrzów brazylijskiej sztuki walki capoeira.

Feria barw, oryginalne, fantazyjne stroje prosto z Brazylii oraz doskonała latynoska muzyka, na którą nikt nie pozostaje obojętny - to wszystko sprawiło, że w zimny październikowy weekend zawitał do Krakowa prawdziwie gorący klimat Rio de Janerio i karnawałowego sambodromu.

Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój i ciepła atmosfera Jubileuszu towarzyszyć będą firmie ZAMEL CET przez kolejne 20 lat.

 

Firma powiązana: Zamel
aktualizacja: 2009-10-28

Dodaj komentarz

Próbnik napięcia YT-28630 marki YATO
Próbnik napięcia YT-28630 marki YATO Wymiana gniazdka czy włącznika elektrycznego jest znacznie bezpieczniejsza, gdy posiadamy odpowiednie narzędzia. Należy do nich próbnik ...
Nowa hala produkcyjno-magazynowa firmy ZAMEL
Nowa hala produkcyjno-magazynowa firmy ZAMEL Spółka Zamel zakończyła budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej w Pszczynie. Nowa inwestycja to ponad 3300 m² powierzchni produkcyjnej, ...
500 nowości w zakresie oświetlenia w nowym katalogu Big White 2018
500 nowości w zakresie oświetlenia w nowym katalogu Big White 2018 Od października 2017 r. dostępny jest dla klientów SPOTLINE katalog na rok 2018, a w nim ponad trzy tysiące produktów i kilkaset nowych ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze