Budujemy Dom

Kalendarz firmowy ZPUE Holding - kobiecy potencjał w biznesie

Artykuł na: 2-3 minuty
Pracownice przedsiębiorstw wchodzących w skład ZPUE Holding to pełne uroku kobiety z klasą, a przy tym profesjonalistki w każdym calu. Pokazują to doskonale ich zdjęcia – ozdoba przyszłorocznego kalendarza firmowego. Dzięki takim kobietom grupa kapitałowa wciąż rośnie w siłę.

Już po raz trzeci ZPUE Holding wydaje kalendarz ze swoimi pracownicami. Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością, jednak wydanie na rok 2011 ma szansę stać się prawdziwym hitem. Jego wizytówką będą zdjęcia 12 pięknych i ambitnych młodych kobiet, które codzienną, pełną wyzwań pracą przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstw takich jak ZPUE S.A., Stolbud Włoszczowa S.A. czy Tartak Włoszczowa. Dynamiczne, pełne energii, wciąż poszukujące nowych wyzwań, idealnie wpisują się w wizerunek prężnie rozwijających się firm.

Kalendarz firmowy ZPUE Holding
Kalendarz firmowy ZPUE Holding Kalendarz firmowy ZPUE Holding

Siła „słabej płci”

Na co dzień zajmują odpowiedzialne stanowiska, dbają o jakość pracy w przedsiębiorstwach, tworzą niepowtarzalną atmosferę oraz budują pozytywne relacje z klientami. Sprawdzają się świetnie w Dziale Obsługi Klienta, zajmują się eksportem, marketingiem, zasobami ludzkimi i wieloma innymi dziedzinami. Każda z nich jest inna i to właśnie dzięki owej różnorodności wspomagają firmy na różnych płaszczyznach ich funkcjonowania.

Profesjonalistkom z grupy ZPUE Holding nie brakuje pewności siebie, potrafią podejmować poważne decyzje i działać stanowczo, epatując jednocześnie kobiecością i subtelnością. Potencjał, jaki mają w sobie, doskonale odzwierciedla motto kalendarza: Słaba płeć? U nas to pojęcie zupełnie straciło na aktualności. Nasze dziewczyny są silne i często zajmują bardzo odpowiedzialne stanowiska, nie tracąc przy tym nic ze swego uroku.

Dzięki kalendarzowi ze zdjęciami urokliwych dziewczyn, klienci takich firm jak ZPUE S.A., Stolbud Włoszczowa S.A czy Tartak Włoszczowa mają okazję poznać twarze osób, z którymi na co dzień współpracują.

 

Sesja zdjęciowa to także doskonała okazja do integracji w gronie pracowników, lepszego poznania się, a także zaprezentowania swojej osoby od innej niż na co dzień strony. W oparciu o materiał zdjęciowy powstał także projekt kalendarza trójdzielnego dla firmy Stolbud Włoszczowa S.A., ze ślicznymi dziewczynami z branży stolarskiej.

 

Reprezentantki płci pięknej odnoszą w pracy zawodowej liczne sukcesy, co w harmonijny sposób współgra z ich kobiecością. Kalendarz z profesjonalnie wykonanymi zdjęciami pracownic grupy ZPUE Holding pokazuje, iż firmę tworzą niepowtarzalne, różnorodne osobowości – w tym pełne pasji, nowoczesne kobiety.

 

Firma powiązana: Stolbud Włoszczowa
aktualizacja: 2010-11-25

Dodaj komentarz

Szklane łączniki dotykowe Livolo
Szklane łączniki dotykowe Livolo W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większe znaczenie mają funkcjonalność i estetyka wykonania. Modułowa budowa łączników ...
Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design
Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design Piękna forma, nowoczesne tworzywa i nowatorskie rozwiązania – to seria lamp Brenda, oferowanych przez firmę Spotline - dystrybutora marki SLV.
Już ponad 500 Elektrobohaterów dołączyło do akcji Pokażmy co nas łączy!
Już ponad 500 Elektrobohaterów dołączyło do akcji Pokażmy co nas łączy! Do tej pory w akcji WAGO "Pokażmy co nas łączy!" wzięło już udział ponad 500 osób z branży elektroinstalatorskiej. To 5000 zł, które ...
polecane produkty i technologie

Złączka instalacyjna WAGO 221 - bezpieczeństwo łączenia wszystkich rodzajów przewodów

Złączka instalacyjna WAGO 221 udowadnia, że łączenie przewodów może być nie tylko prostsze, lecz także bardziej trwałe. Kiedy w 2004 firma WAGO rozpoczęła produkcję złączek instalacyjnych z serii 222, wyznaczyły one zupełnie nowe standardy w zakresie komfortu korzystania i uniwersalności zastosowań. W zaledwie kilka lat po ich premierze WAGO udowodniło, że doskonałe można ciągle poprawić.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".