Budujemy Dom

JONIEC: Wyznaczamy nowe granice

W minionym 20-leciu w naszej firmie nastąpiły olbrzymie zmiany technologiczne, a współpraca z dostawcami najnowocześniejszych maszyn, technologii oraz własne pomysły zaowocowały tym, iż Firma JONIEC® z małego lokalnego przedsiębiorstwa stała się czołowym producentem ogrodzeń na rynku polskim.

JONIEC: Wyznaczamy nowe granice

Jubileusz XX-lecia Budujemy DomFirma JONIEC® rozpoczęła swoją działalność 27 lat temu. Początkowo, naszym obszarem działalności była produkcja łupanych płytek elewacyjnych z betonu. Na rynku polskim była to zupełna nowość – płytki elewacyjne wykonywane były w większości z kamienia.

Widząc ogromny potencjał drzemiący w tym produkcie, opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek nasz własny innowacyjny system ogrodzeń łupanych, który nazwaliśmy JONIEC®. Tak powstały elementy, z których można było budować murki, podmurówki oraz słupki. Elementy zostały tak zaprojektowane, aby można z nich było wznosić ogrodzenia o różnych wymiarach: z wąskimi słupkami i niską podmurówką, lub z szerszymi słupkami i wysoką podmurówką. W początkowym okresie produkcji najlepiej sprzedawał się kolor biały.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów każdego roku systematycznie poszerzaliśmy paletę odcieni. Jednocześnie wciąż pracowaliśmy nad nowymi projektami, które pozwoliłyby poszerzyć naszą ofertę produktową. W 2003 roku wprowadziliśmy na rynek nowatorski projekt betonowego ogrodzenia łupanego GORC®, który wprowadził rewolucję na polskim rynku ogrodzeń. Uzyskaliśmy też zastrzeżenie patentowe na jeden z elementów tego systemu. Produkt od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów.

Coraz bardziej nowoczesna technologia produkcji oraz systematycznie odnawiany park maszynowy pozwoliły nam dopracować jakość produktu w stopniu, który trudno przecenić. To sprawia, że nazwa GORC® oraz marka JONIEC® utożsamiane są z gwarancją wysokiej jakości. Sukces rynkowy systemu ogrodzeniowego GORC® spowodował, że na rynku pojawiły się jego wierne kopie, produkowane przez inne firmy. To nas trochę smuci i deprymuje, gdyż kopiowanie cudzych nowatorskich pomysłów i rozwiązań jest aktem nieuczciwej konkurencji. Szanujemy i cenimy te firmy, które konkurują z nami na rynku wprowadzając swoje własne autorskie rozwiązania.

Ogrodzenie firmy JONIEC
Przewodnie hasło Firmy JONIEC® – „Wyznaczamy nowe granice” – motywuje nas do ciągłego doskonalenia poziomu świadczonych usług i dopracowywania jakości produktów. Na rynek ogrodzeń wprowadziliśmy nasze ogrodzenia modułowe ASTRA, MODYŃ oraz nowość z roku 2016 – system ROMA. To system, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Inny z naszych produktów – prefabrykowane podmurówki, które wykorzystuje się do budowy ogrodzeń z paneli czy siatki, produkowane są w parku maszynowym zaprojektowanym przez inżynierów z firmy JONIEC®. 

Systematycznie rozwijane know-how umożliwia nam ciągłe poszerzanie palety odcieni naszych produktów. Opatentowana technologia MULTI-COLOR® pozwala wiernie imitować barwy natury, które cechują się zmiennością odcieni i wzajemnym przenikaniem się barw. Kolory te zyskały uznanie klientów i są naszą przewagą rynkową trudną do podrobienia przez konkurencyjne firmy. Obserwujemy zmieniające się mody i upodobania, aby móc oferować wyroby, które dopasowują się do aktualnych trendów w architekturze. Staramy się, aby każdy klient czuł, że jest dla nas ważny. Nasza działalność została wielokrotnie doceniona przez ekspertów. M.in.: ogrodzenie GORC® zostało trzykrotnie nagrodzone tytułem JAKOŚĆ ROKU, ogrodzenie ROMA zostało wyróżnione Medalem Targów DOM oraz tytułem HOME ZONE Jakość i Niezawodność.

W minionym 20-leciu w naszej firmie nastąpiły olbrzymie zmiany technologiczne, a współpraca z dostawcami najnowocześniejszych maszyn, technologii oraz własne pomysły zaowocowały tym, iż Firma JONIEC® z małego lokalnego przedsiębiorstwa stała się czołowym producentem ogrodzeń na rynku polskim.

Mieczysław Joniec Mieczysław Joniec
Właściciel Firmy JONIEC®
JONIEC - logo
aktualizacja: 2017-05-22

Zobacz też:

3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever
3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever Firma Goclever wprowadziła do oferty 3 modele oczyszczaczy powietrza, przeznaczonych do użytku ...
Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX
Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX 7 grudnia 2017, w Warszawie podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji rozdane zostały ...
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC Firma MS więcej niż OKNA jako jedyny na polskim rynku producent prezentuje nowe okna z PVC, ...
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu Znamy już zwycięzców wyłonionych z finalistów trzeciej edycji Smogathonu – konkursu ...
Najbardziej znane marki
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2017

Niektórzy twierdzą, że remont się nigdy nie kończy. To znaczy - kończy się wtedy, gdy skończą się pieniądze na niego przewidziane. Jest w tym...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze