Budujemy Dom

Promocja na zestaw solarny Hewalex

Artykuł na: 2-3 minuty
W marcu 2012 firma Hewalex wprowadziła do oferty nowe kompletne zestawy solarne wykorzystujące innowacyjne, wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego, kolektory słoneczne typu KS2000 TLP Am.

Zestaw solarny "HEWALEX 2 TLPAm-200W" Bardzo wydajne kolektory z absorberami wykonanymi w całości z aluminium współpracują z nowym, innowacyjnym zespołem sterowniczo-pompowym ZPS18a-01 typu "podłącz i używaj". Do zestawu dołączony jest również specjalny zestaw przyłączeniowy do kolektorów, a także zestaw przyłączeniowy podgrzewacza.

Wszystkie komponenty pozbawione są elementów miedzianych, ocynkowanych oraz mosiężnych, które nie są dopuszczone do stosowania z kolektorami "aluminiowymi", dlatego gwarantują wysokie bezpieczeństwo pracy instalacji oraz jej wieloletnią trwałość. Ponadto kolektor KS2000 TLP Am wyposażony jest w orurowanie typu HyLife TM Solar, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, które posiada 20-letnią gwarancję odporności na korozję.

 

Zestawy solarne z kolektorami "aluminiowymi" oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie, niższej o 12% od ceny zestawów z dotychczas oferowanymi kolektorami. Dostępne zestawy zawierają od 2 do 5-ciu kolektorów KS2000 TLP Am oraz podgrzewacz o pojemności od 200 do 500 litrów. W ofercie dostępne są również zestawy do wspomagania ogrzewania budynku zawierające specjalny uniwersalny podgrzewacz.

Uwaga! Aluminiowa promocja!

Z okazji wprowadzenia nowej oferty zestawów z kolektorami słonecznymi KS2000 TLP Am  proponujemy Państwu bardzo korzystny zakup zestawów promocyjnych. Za symboliczną opłatą 100 zł netto do każdego zestawu dołączamy:

  • rurę elastyczną ze stali nierdzewnej SNP-DN16 w otulinie Armaflex HT 13 mm – 32 mb
  • nakrętkę ¾” wraz z uszczelką i pierścieniem zabezpieczającym – 2 kpl.
  • specjalną zagniatarkę do rury SNP-DN16 – 1 szt.
Z takim zestawem otrzymujecie Państwo wszystkie elementy do poprawnego wykonania instalacji, łącznie z obiegiem glikolowym. Jedynym uzupełnieniem jest system mocowania dobierany do indywidualnych potrzeb.  

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z jednej z najatrakcyjniejszych promocji solarnych już teraz!

 

 

 

 

Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2012-03-30

Dodaj komentarz

Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...
polecane produkty i technologie

Zalety systemów solarnych - ekonomia, ekologia

Odpowiednio zaprojektowany układ solarny daje oszczędności w zużyciu paliwa do produkcji ciepłej wody użytkowej, ale też możliwość wspomagania instalacji C.O. i podgrzewania wody w basenach. Instalacja solarna w domu jednorodzinnym pozwala też zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zobacz, które systemy solarne są teraz dostępne w promocji.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".