Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY

Artykuł na: minutę

W ramach akcji "NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY", Klienci zyskują korzystniejsze ceny zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych Hewalex o mocy nominalnej od 0,7 do 10 kWp.

Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY

Co istotne, ceny obejmują wszystkie komponenty niezbędne do montażu i uruchomienia instalacji oraz koszty samych prac instalacyjnych (w tym VAT 8%). Dzięki temu całkowite koszty inwestycyjne są w pełni przewidywalne i bezpieczne dla domowego budżetu. Komponenty renomowanych dostawców, jak m.in. JA SOLAR, NSP czy SOLIS oraz 25-letnie doświadczenie firmy Hewalex pozwalają udzielać wydłużonych okresów gwarancji, m.in. na panele PV i inwertery - 10 lat.

Efektem wyboru instalacji PV w ramach akcji promocyjnej będzie uzyskanie wyższego efektu ekonomicznego. Okres zwrotu kosztów inwestycji ulegnie skróceniu nawet o 2 lata. Samodzielnej rzetelnej kalkulacji można dokonać, korzystając z profesjonalnego kalkulatora PV Hewalex.

Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2017-03-09

Dodaj komentarz

Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...

Jakie korzyści są z posiadania kolektora słonecznego?

Rozmowy Dociekliwego Inwestora z Majstrem Guru. Majster prosto i zrozumiale tłumaczy, a Inwestor zadaje coraz bardziej dociekliwe pytania… Tym razem szuka odpowiedzi na pytanie, gdzie leżą korzyści wynikające z posiadania instalacji kolektora słonecznego.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze