Budujemy Dom

Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY

Artykuł na: minutę

W ramach akcji "NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY", Klienci zyskują korzystniejsze ceny zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych Hewalex o mocy nominalnej od 0,7 do 10 kWp.

Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY

Co istotne, ceny obejmują wszystkie komponenty niezbędne do montażu i uruchomienia instalacji oraz koszty samych prac instalacyjnych (w tym VAT 8%). Dzięki temu całkowite koszty inwestycyjne są w pełni przewidywalne i bezpieczne dla domowego budżetu. Komponenty renomowanych dostawców, jak m.in. JA SOLAR, NSP czy SOLIS oraz 25-letnie doświadczenie firmy Hewalex pozwalają udzielać wydłużonych okresów gwarancji, m.in. na panele PV i inwertery - 10 lat.

Efektem wyboru instalacji PV w ramach akcji promocyjnej będzie uzyskanie wyższego efektu ekonomicznego. Okres zwrotu kosztów inwestycji ulegnie skróceniu nawet o 2 lata. Samodzielnej rzetelnej kalkulacji można dokonać, korzystając z profesjonalnego kalkulatora PV Hewalex.

Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2017-03-09

Dodaj komentarz

Praktyczne połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła
Praktyczne połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła Połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w celu ogrzania budynku i przygotowywania c.w.u. to popularne rozwiązanie. Pompa ciepła ...
Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex
Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex Firma Hewalex, wg raportu IEO, zajęła 3. pozycję na rynku pod względem mocy sprzedanych w 2017 roku paneli PV. Przyczyniła się do tego ...
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.

Właściwy kąt instalacji paneli słonecznych na dachu

Pod jakim kątem zainstalować kolektory słoneczne?

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".