Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

4 kroki do instalacji fotowoltaicznej

Artykuł na: minutę

Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem z jednej strony coraz niższych potrzeb cieplnych, a z drugiej strony coraz bogatszego wyposażenia domu oraz stosowania nowoczesnych systemów, np. pomp ciepła czy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

4 kroki do instalacji fotowoltaicznej

Warto wykorzystać miejsce na dachu na zabudowę odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej. Wybór takiej instalacji z oferty firmy Hewalex oznacza skorzystanie z wysokiej klasy komponentów, m.in. paneli mono- lub polikrystalicznych JA Solar lub NSP oraz inwerterów Solis.

Ponad 25-letnie w branży OZE pozwala firmie zaoferować profesjonalne wsparcie techniczne, administracyjne i finansowe. Rzetelny i dokładny dobór zapewnia odpowiednią dla potrzeb wielkość instalacji tak aby uzyskać najkorzystniejszy efekt ekonomiczny.

Na stronie hewalex.pl dostępny jest Kalkulator PV oraz jedyne tego typu na rynku szczególnie atrakcyjne formy finansowania zakupu instalacji fotowoltaicznych.

Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2017-11-06

Dodaj komentarz

Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...

Kolektory słoneczne - podstawowe informacje

Jak powinna być zbudowana instalacja solarna, ile kolektorów warto założyć, jakie będą z nich korzyści oraz ile to wszystko będzie kosztować? To pytania, które zadaje sobie wielu budujących. I całkiem słusznie, bo instalacja słoneczna musi być przede wszystkim przemyślana.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze