Budujemy Dom

Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex

Artykuł na: minutę

Firma Hewalex, wg raportu IEO, zajęła 3. pozycję na rynku pod względem mocy sprzedanych w 2017 roku paneli PV. Przyczyniła się do tego oferta kompletnych zestawów PV z komponentami najwyższej jakości, wydłużone okresy gwarancji i udzielanie klientom pełnego wsparcia technicznego, administracyjnego oraz finansowego.

Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex

Najnowszymi produktami w ofercie są inwertery (falowniki) Solis kolejnej już generacji, w zakresie nominalnej mocy wyjściowej od 5 do 10 kW. Są to beztransformatorowe inwertery sieciowe o bardzo niskim napięciu startowym 180 V, możliwości podłączenia dwóch obiegów paneli PV, wysokiej sprawności do 98,7%, niskim zużyciu energii (< 1 W) i niskim poziomie hałasu dzięki chłodzeniu konwekcyjnemu (< 30 dB(A)).

Co istotne, inwertery Solis mają stopień ochrony IP 65, pozwalając na ich zabudowę także na zewnątrz budynku. Ich praca może być zdalnie monitorowana przez Internet. Projektowana żywotność wynosi > 20 lat, a gwarancja dla użytkownika aż 10 lat.

Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2018-11-13

Dodaj komentarz

Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex
Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex Firma Hewalex, wg raportu IEO, zajęła 3. pozycję na rynku pod względem mocy sprzedanych w 2017 roku paneli PV. Przyczyniła się do tego ...
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...

Właściwy kąt instalacji paneli słonecznych na dachu

Pod jakim kątem zainstalować kolektory słoneczne?

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".