Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3D

Firma Viessmann Polska uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest wiernym odbiciem rzeczywistego salonu, a który jest wzbogacony możliwościami, jakie daje Internet. Nie wychodząc z domu klienci mogą m.in. zobaczyć na żywo jak pracują urządzenia grzewcze, zaprojektować własną instalację, czy porozmawiać z konsultantem.

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3DDecyzje dotyczące zakupu urządzeń grzewczych, wymagają czasu i zastanowienia. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie instalację grzewczą, musimy dokładnie zapoznać się z ofertą.

Pochopna decyzja na lata może rzutować wysokimi rachunkami, czy brakiem poczucia komfortu. Internet stanowi pomocne rozwiązanie, lecz suche informacje, parametry, których często nie rozumiemy, mogą nas zbić z tropu w poszukiwaniu tego najbardziej optymalnego urządzenia grzewczego.

Wizyta w salonie wymaga czasu i dostosowania się do godzin otwarcia. Viessmann wychodzi nam z pomocą. W styczniu 2009 roku Viessmann Polska, jako pierwsza z branży grzewczej, uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest dostępny w serwisie internetowym .

 

Viessmann jest firmą, która nie tylko podąża za trendami, ale która wyznacza nowe kierunki działania. Chodzi tutaj zarówno o innowacyjność urządzeń grzewczych, jak również o innowacyjne rozwiązania marketingowe, ułatwiające klientom dostęp do bogatej oferty Viessmann.

Wirtualny Salon Firmowy 3D jest zbudowany w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Dzięki temu z łatwością możemy zapoznać się z interesującymi nas urządzeniami. Jest to pierwsza w Polsce przestrzenna wizualizacja urządzeń grzewczych. Stwarza to nam możliwość obserwowania urządzeń w pracy, zapoznania się z ich właściwościami, czy parametrami technicznymi. Między innymi możemy zobaczyć jak pracuje instalacja z pompą ciepła w domu jednorodzinnym i jakie są koszty jego ogrzewania. Bardziej dociekliwe osoby, przy pomocy kalkulatora on- line, mogą nawet „zaprojektować” swoją instalację kolektorów słonecznych.

 

Urządzenia grzewcze firmy Viessmann wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym, „dyskretnym” designem, dzięki czemu mogą być bezpośrednio zainstalowane w pomieszczeniach użytkowych, a nie tylko w typowej kotłowni.

Firma Viessmann rozwinęła bogatą ofertę kotłów wiszących, a także kompaktowych central grzewczych, które z łatwością można wkomponować we wnętrza budynku tak, aby stanowiły ich estetyczny i funkcjonalny element. Wirtualny Salon Firmowy 3D stanowi doskonałą możliwość oceny przez Klienta designu i wyobrażenia sobie, jak dane urządzenie będzie się prezentowało w rzeczywistości.

 

W razie pytań, jakie nasuwają się po zapoznaniu się z ofertą Wirtualnego Salonu, za pomocą popularnych komunikatorów typu Skype, czy Gadu Gadu, możemy porozmawiać z wykwalifikowanym konsultantem, który udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Łatwo też znajdziemy rzeczywisty Salon Firmowy Viessmann w swojej okolicy, gdzie oprócz porady fachowej, zlecimy zaprojektowanie i wykonanie instalacji grzewczej.

 

Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2009-02-13

Dodaj komentarz

Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...

Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej kolektorami słonecznymi

Przyjmuje się, że do wytwarzania ciepłej wody użytkowej dla jednego mieszkańca potrzeba
ok. 1,5 m² powierzchni kolektora. W systemach
wykorzystujących kolektory słoneczne tylko w okresie wiosenno-letnim, można zastosować układ, w którym woda jest bezpośrednio ogrzewana w absorberze panelu słonecznego.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze