Budujemy Dom

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3D

Artykuł na: 4-5 minut
Firma Viessmann Polska uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest wiernym odbiciem rzeczywistego salonu, a który jest wzbogacony możliwościami, jakie daje Internet. Nie wychodząc z domu klienci mogą m.in. zobaczyć na żywo jak pracują urządzenia grzewcze, zaprojektować własną instalację, czy porozmawiać z konsultantem.

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3DDecyzje dotyczące zakupu urządzeń grzewczych, wymagają czasu i zastanowienia. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie instalację grzewczą, musimy dokładnie zapoznać się z ofertą.

Pochopna decyzja na lata może rzutować wysokimi rachunkami, czy brakiem poczucia komfortu. Internet stanowi pomocne rozwiązanie, lecz suche informacje, parametry, których często nie rozumiemy, mogą nas zbić z tropu w poszukiwaniu tego najbardziej optymalnego urządzenia grzewczego.

Wizyta w salonie wymaga czasu i dostosowania się do godzin otwarcia. Viessmann wychodzi nam z pomocą. W styczniu 2009 roku Viessmann Polska, jako pierwsza z branży grzewczej, uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest dostępny w serwisie internetowym .

 

Viessmann jest firmą, która nie tylko podąża za trendami, ale która wyznacza nowe kierunki działania. Chodzi tutaj zarówno o innowacyjność urządzeń grzewczych, jak również o innowacyjne rozwiązania marketingowe, ułatwiające klientom dostęp do bogatej oferty Viessmann.

Wirtualny Salon Firmowy 3D jest zbudowany w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Dzięki temu z łatwością możemy zapoznać się z interesującymi nas urządzeniami. Jest to pierwsza w Polsce przestrzenna wizualizacja urządzeń grzewczych. Stwarza to nam możliwość obserwowania urządzeń w pracy, zapoznania się z ich właściwościami, czy parametrami technicznymi. Między innymi możemy zobaczyć jak pracuje instalacja z pompą ciepła w domu jednorodzinnym i jakie są koszty jego ogrzewania. Bardziej dociekliwe osoby, przy pomocy kalkulatora on- line, mogą nawet „zaprojektować” swoją instalację kolektorów słonecznych.

 

Urządzenia grzewcze firmy Viessmann wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym, „dyskretnym” designem, dzięki czemu mogą być bezpośrednio zainstalowane w pomieszczeniach użytkowych, a nie tylko w typowej kotłowni.

Firma Viessmann rozwinęła bogatą ofertę kotłów wiszących, a także kompaktowych central grzewczych, które z łatwością można wkomponować we wnętrza budynku tak, aby stanowiły ich estetyczny i funkcjonalny element. Wirtualny Salon Firmowy 3D stanowi doskonałą możliwość oceny przez Klienta designu i wyobrażenia sobie, jak dane urządzenie będzie się prezentowało w rzeczywistości.

 

W razie pytań, jakie nasuwają się po zapoznaniu się z ofertą Wirtualnego Salonu, za pomocą popularnych komunikatorów typu Skype, czy Gadu Gadu, możemy porozmawiać z wykwalifikowanym konsultantem, który udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Łatwo też znajdziemy rzeczywisty Salon Firmowy Viessmann w swojej okolicy, gdzie oprócz porady fachowej, zlecimy zaprojektowanie i wykonanie instalacji grzewczej.

 

Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2009-02-13

Dodaj komentarz

Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...
polecane produkty i technologie

Zalety systemów solarnych - ekonomia, ekologia

Odpowiednio zaprojektowany układ solarny daje oszczędności w zużyciu paliwa do produkcji ciepłej wody użytkowej, ale też możliwość wspomagania instalacji C.O. i podgrzewania wody w basenach. Instalacja solarna w domu jednorodzinnym pozwala też zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zobacz, które systemy solarne są teraz dostępne w promocji.

Budujemy Dom 7-8/2018

W tym wydaniu opisujemy zagadnienia związane z budową oszczędnego domu. Są to: przegrody zewnętrzne, wentylacja, ogrzewanie, kolektory słoneczne...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze