Budujemy Dom

Kotły EKO-PE i kolektory słoneczne EL SOL - nowości

Artykuł na: minutę
Zakład Urządzeń Grzewczych „Elektromet” rozpoczął produkcję kotłów c.o. typu EKO-PE na pelety. W chwili obecnej są dostępne dwa moce kotła: 20 kW oraz 35 kW. Kocioł jest wyposażony w palnik oraz zasobnik na pelety o pojemności 300 bądź 600 l.
Prócz sterownika palnika kocioł posiada własny sterownik mikroprocesorowy do sterowania pracą: pompy c.o., pompy c.w.u., pompy cyrkulacyjnej oraz wentylatora wyciągowego.

Kolektory słoneczne
EL SOL
to również nowe produkty w ofercie Elektrometu. To płaskie kolektory o powierzchni 2,02 m2 oferowane w 6 zestawach (wraz z wszystkimi elementami składowymi niezbędnymi do zamontowania kolektora) bądź w sprzedaży jednostkowej.

Kocioł EKO-PE

 

 

 

 

 

Kolektory słoneczne EL SOL

 

 

 

Firma powiązana: Elektromet
aktualizacja: 2010-07-22

Dodaj komentarz

Systemy fotowoltaiczne NIBE PV
Systemy fotowoltaiczne NIBE PV Systemy fotowoltaiczne NIBE PV to kompletne zestawy do produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, jakim jest promieniowanie słoneczne.
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej
4 kroki do instalacji fotowoltaicznej Zużycie energii elektrycznej w nowych energooszczędnych budynkach stanowi coraz większą część ich bilansów energetycznych. Jest to wynikiem ...
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...
polecane produkty i technologie

Zalety systemów solarnych - ekonomia, ekologia

Odpowiednio zaprojektowany układ solarny daje oszczędności w zużyciu paliwa do produkcji ciepłej wody użytkowej, ale też możliwość wspomagania instalacji C.O. i podgrzewania wody w basenach. Instalacja solarna w domu jednorodzinnym pozwala też zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zobacz, które systemy solarne są teraz dostępne w promocji.

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze