Budujemy Dom
Instalacje / Kominki i kominy / Aktualności

Konsumencki Lider Jakości 2017 dla firmy Komin-Flex

Firma Komin-Flex po raz kolejny otrzymała złote Godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2017.

Konsumencki Lider Jakości 2017 dla firmy Komin-Flex

Jest to ogólnopolski program, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Konsumenci wybierają najlepsze firmy i marki. Biorą pod uwagę jakość usług, wielkość asortymentu i inne aspekty, które są dla nich istotne podczas dokonywania zakupu i wybierania konkretnej firmy. Badanie pozwala także wyróżnić produkty i usługi oraz zaobserwować zmieniające się trendy rynkowe. Otrzymane wyniki i ich analiza pozwalają jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kategorii produktowych.

W badaniu przeprowadzonym w 2017 r. systemy kominowe Komin-Flex otrzymały ponad 28% wszystkich głosów w swojej kategorii, plasując się tym samym na I miejscu.

Co sprawiło, że Komin-Flex został uznany za Lidera Jakości w kategorii "Systemy kominowe (stalowe)" i zdobył zaszczytne złote godło? W uzasadnieniu swoich opinii klienci podawali informacje, że systemy Komin-Flex to produkty, które cechują się: długoletnią gwarancją, atrakcyjną ceną i wysoką jakością.

Firma powiązana: Komin-Flex
aktualizacja: 2018-01-23

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt
Konsumencki Lider Jakości 2017 dla firmy Komin-Flex
Konsumencki Lider Jakości 2017 dla firmy Komin-Flex Firma Komin-Flex po raz kolejny otrzymała złote Godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2017.
ARCHONhome oferuje promocję na wybrane nowe modele kominków
ARCHONhome oferuje promocję na wybrane nowe modele kominków Sezon kominkowy rozpoczął się już na dobre. Dlatego oprócz przedstawienia nowości kominkowych, ARCHONhome oferuje również promocję na ...
Piec wolnostojący INVICTA ELO M
Piec wolnostojący INVICTA ELO M Piec wolnostojący ELO M biała emalia to nowość francuskiego producenta żeliwnych kominków firmy INVICTA.

Gdzie umieścić wentylator DGP?

Wentylator to serce systemu z wymuszonym obiegiem powietrza. Umieszczony w obudowie kominka poniżej wkładu, może zasysać chłodne powietrze, a zamontowany w głównym kanale wyprowadzonym z obudowy przetłaczać powietrze ogrzane.

topowe produkty

Jawar Nord - pozyskaj ciepło ze spalin i oszczędzaj

Czy ciepło ze spalin da się pozyskać, a przy tym zaoszczędzić? Tak. Udowadnia to firma JAWAR, która przetestowała pod tym kątem swój system powietrzno-spalinowyJAWAR NORD - z doskonałym skutkiem.
Najbardziej znane marki
Kominki i piece - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kominy - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze