Budujemy Dom
Instalacje / Kotły i podgrzewacze / Artykuły

Immergas na targach Instalacje 2018 w Poznaniu ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 4-5 minut

Firma Immergas - producent nowoczesnych kotłów gazowych i energooszczędnych systemów grzewczych, zaprezentuje na targach INSTALACJE 2018 produkty przeznaczone dla domów i mieszkań, jak również wielkopowierzchniowych obiektów użyteczności publicznej.

Immergas na targach Instalacje 2018 w Poznaniu

Zwiedzający znajdą Immergas w pawilonie 5, stoisko nr 72, jak również w pawilonie 4, stoisko nr 10, w strefie Klubu Instalatora SBS.

Targi Instalacje w Poznaniu to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii oraz usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30 000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

Targi będą doskonałą okazją, by poznać szczegóły oferty produktowej Immergas, w skład której wchodzą kompleksowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania grzewcze dla najbardziej wymagających użytkowników, w tym szeroki asortyment produktów bezpiecznych dla środowiska naturalnego i w sposób optymalny wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Oprócz kotłów kondensacyjnych, będących flagowymi produktami Immergas, będzie można zobaczyć najnowszej generacji pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne oraz dowiedzieć się, jak wydajnie i efektywnie ogrzać dom oraz zadbać przy tym o środowisko naturalne.

Jednym z ciekawszych produktów prezentowanych na targach będzie inteligentny system hybrydowy MAGIS COMBO - pompa ciepła powietrze-woda typu "split" zintegrowana z gazowym kotłem kondensacyjnym, posiadający możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji cie­płej wody użytkowej.

IMMERGAS Magis COMBO
IMMERGAS Magis COMBO

Z oferty Immergas dla domów i mieszkań na szczególną uwagę zasługuje również wiszący kocioł kondensacyjny z serii Victrix Tera dostępny w wersji jedno- i dwufunkcyjnej. To jeden z najmniejszych kotłów gazowych dostępnych na rynku - jego głębokość wynosi jedynie 25 cm. Posiada nowoczesny wymiennik ze stali nierdzewnej INOX w postaci jednorurowej wężownicy. Taka konstrukcja pozwala na zbilansowany przepływ czynnika grzewczego, łatwiejszą konserwację i zmniejsza ryzyko powstawania niepożądanych zanieczyszczeń.

IMMERGAS Victrix Tera
IMMERGAS Victrix Tera

Oferta Immergas obejmuje również gamę modułów fotowoltaicznych (I-PV 250W i I-PV 300W) wykorzystujących najnowsze technologie do konwersji energii promieniowania słonecznego na prąd elektryczny. Moduły te mogą zostać wykorzystane zarówno w instalacjach wyspowych "off-grid" tj. samodzielnych, bez podłączenia do krajowej sieci energetycznej, jak również w instalacjach "on-grid", podłączonych do sieci energetycznej.

Rewolucyjnym rozwiązaniem techniki fotowoltaicznej, dostępnym w ofercie Immergas, jest kolektor hybrydowy I-PVT 300W będący połączeniem kolektora płaskiego, przetwarzającego energię słoneczną w cieplną, z modułem fotowoltaicznym, przetwarzającym promieniowanie słoneczne w prąd elektryczny. Kolektor hybrydowy I-PVT 300W, oprócz produkcji energii elektrycznej, jest przeznaczony do podgrzania wody użytkowej lub ogrzewania budynków przy równoczesnej produkcji prądu czy zasilania absorpcyjnych systemów klimatyzacyjnych.

IMMERGAS PANEL fotowoltaika
IMMERGAS PANEL fotowoltaika

Podczas targów będzie można również zapoznać się z dodatkowymi elementami stanowiącymi uzupełnienie domowej instalacji grzewczej: hydraulicznych rozdzielaczy strefowych DIM ErP, zmiękczaczy IMMERSOFT czy modułem WI-Fi Dominus umożliwiającym zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji.

Immergas przedstawi także wybrane propozycje dla obiektów - wielkopowierzchniowych budynków użyteczności publicznej. Z tej grupy produktów na szczególną uwagę zasługuje gama kotłów wiszących "wyższej mocy" VICTRIX PROFESSIONAL. Kotły z serii Victrix Pro mogą być instalowane pojedynczo lub kaskadowo (nawet do 8 jednostek, co daje łączną moc nawet do 960 kW). Wyróżniają się innowacyjnym systemem spalania ze wstępnym mieszaniem, który zapewnia minimalne zanieczyszczenie środowiska.

Zapraszamy do odwiedzenia Immergas
na targach INSTALACJE 23-26 kwietnia 2018.

Immergas - logo
Immergas

ul. Dostawcza 3a
93-231 Łódź
tel. 42 649 36 00
www.immergas.pl

aktualizacja: 2018-04-06

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Nowe modele kotłów SAS - niska kotłownia to już nie problem!
Nowe modele kotłów SAS - niska kotłownia to już nie problem! Wkrótce oferta kotłów 5 klasy firmy SAS powiększy się o kolejne dwa modele - kocioł SPARK na eko-groszek i BIO SPARK na pelet o mocach ...
Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu
Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu Podczas tegorocznych targów INSTALACJE Immergas zaprezentuje swoją ofertę w dwóch miejscach: w pawilonie nr 5, stoisko nr 72, jak również ...
Konsumencki Lider Jakości 2018 dla Junkers-Bosch
Konsumencki Lider Jakości 2018 dla Junkers-Bosch Junkers-Bosch otrzymał tytuł "Konsumencki Lider Jakości 2018" - wyróżnienie w kategorii "Urządzenia i Systemy Grzewcze" - przyznawany na ...

Co warto wiedzieć o kotłach gazowych?

Popularność kotłów gazowych uzasadniają ich liczne zalety, najważniejsze to łatwość obsługi oraz stosunkowo niskie koszty ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

topowe produkty

Ekologiczne kotły - co należy o nich wiedzieć?

Zaawansowane konstrukcje nowoczesnych kotłów c.o. pozwalają uzyskać lepsze parametry spalania, są wydajniejsze energetycznie i bardziej przyjazne dla środowiska. Ekologiczne kotły z certyfikatem 5 KLASA ograniczają emisję szkodliwych dla środowiska związków i substancji, przez co korzystnie wpływają na środowisko, w którym żyjemy. 
Najbardziej znane marki
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze