Budujemy Dom

Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu

Artykuł na: 4-5 minut

Podczas tegorocznych targów INSTALACJE Immergas zaprezentuje swoją ofertę w dwóch miejscach: w pawilonie nr 5, stoisko nr 72, jak również w strefie Klubu Instalatora, w pawilonie nr 4, stoisko nr 10. Firma zaprasza instalatorów, projektantów instalacji, architektów, inwestorów, przedstawicieli handlu i inwestorów indywidualnych.

Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu

Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z ekspertami, uzyskać profesjonalną poradę i porozmawiać o nowoczesnych technologiach w branży. Firma oferuje również specjalne szkolenia dla profesjonalistów, które odbywać się będą podczas targów, codziennie w godzinach 10.00-14.00.

W tym roku Immergas pokaże swoje najciekawsze, ekologiczne rozwiązania z oferty domowej i obiektowej. Z oferty obiektowej będzie można zobaczyć m.in. kaskadę zbudowaną z urządzeń z serii Victrix Professional, czyli gamę kotłów wiszących "wyższej mocy" dedykowanych do obiektów wielkopowierzchniowych, doskonale spełniających wymogi małych lub średnich bloków. Kotły z tej serii mogą być instalowane pojedynczo lub kaskadowo. Wyróżniają się innowacyjnym systemem spalania ze wstępnym mieszaniem, który zapewnia minimalne zanieczyszczenie środowiska i wyjątkowo oszczędne zużycie energii. Targi INSTALACJE to niebywała okazja, by obejrzeć cały układ hydrauliczny kaskady dwóch kotłów Victrix Pro.

Duży nacisk podczas tegorocznych targów firma Immergas kładzie na ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak hybrydowe pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność i efektywność oraz znaczne oszczędności. Dzięki wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, są bezpieczne dla środowiska naturalnego i coraz bardziej opłacalne zarówno inwestycyjnie, jak również na etapie eksploatacji, niż źródła konwencjonalne. W zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych zaprezentuje nowość ze swojej oferty: hybrydę Magis Combo - autonomiczny system grzewczy składający się z pompy ciepła powietrze-woda typu split zintegrowanej z gazowym kotłem kondensacyjnym.

Takie połączenie uniezależnia ją od innych źródeł ciepła. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji cie­płej wody użytkowej. Na targach dodatkowo wzbogacony o instalację fotowoltaiczną, hydrauliczny rozdzielacz strefowy DIM, zasobnik UBS 300 Sol, zmiękczacz wody Immersoft, klimakonwektor oraz sterownik CAR V2 umożliwiający zarządzanie całym systemem. Tak skomponowane rozwiązanie spełnia wymagania techniczne w zakresie efektywności energetycznej stawiane nowym budynkom, zgodnie z zapisami znowelizowanego rozporządzenia w sprawie Warunków Technicznych 2020, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Na targach Immergas pokaże również jedno z kompleksowych rozwiązań grzewczych pokrywających najbardziej popularne wartości zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i ogrzewania powierzchni mieszkalnej. Jest nim zestaw Victrix EXA 24 Comfort Plus 100, składający się z kotła Victrix EXA, 100-litrowego zasobnika, sterownika CAR V2 (łączącego funkcję tygodniowego termostatu pokojowego i panelu sterowniczego kotła), rozdzielacza strefowego DIM A-BT ErP (który pozwala na rozdzielenie instalacji c.o. na dwie niezależnie sterowane strefy grzewcze: grzejnikową i podłogową) oraz wzbogacony dodatkowo o moduł WI-Fi Dominus (umożliwiający zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji).

Ale na tym nie koniec. Do obejrzenia będą również inne topowe rozwiązania z oferty kotłów kondensacyjnych, np. jeden z najmniejszych dostępnych na rynku kotłów kondensacyjnych z serii Victrix Tera czy też kocioł stojący Hercules Solar, składający się z modułu kondensacyjnego, 200-litrowego zasobnika ze stali nierdzewnej oraz kolektora solarnego płaskiego służącego do podgrzewu c.w.u.za pomocą energii słonecznej. Hercules Solar to to innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie zapewniające oszczędność energii, komfort użytkowania i dbałość o środowisko naturalne, poprzez użycie najczystszych źródeł energii - ciepła i energii pochodzących ze słońca.

Zapraszamy do odwiedzenia Immergas na targach INSTALACJE 23-26 kwietnia 2018!

Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu

Firma powiązana: Immergas
aktualizacja: 2018-04-16

Dodaj komentarz

Kocioł gazowy z serii Evodens AMC - nowość w ofercie De Dietrich
Kocioł gazowy z serii Evodens AMC - nowość w ofercie De Dietrich W ofercie firmy De Dietrich Technika Grzewcza pojawił się nowy kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC. Urządzenie będzie kontynuować ...
Nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Integra II Plus w ofercie Termet
Nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Integra II Plus w ofercie Termet EcoCondens Integra II Plus z wbudowanym zasobnikiem jest nowoczesnym kotłem kondensacyjnym, który stanowi w pełni zoptymalizowaną jednostkę ...
Immergas uruchomił portal poradnikowy o ogrzewaniu domu
Immergas uruchomił portal poradnikowy o ogrzewaniu domu 1 października 2018 r. wystartował portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę ...

Kocioł na paliwo stałe - jaki wybrać?

Na co należy zwracać szczególną uwagę wybierając kocioł na paliwa stałe?

polecane produkty i technologie

Kocioł żeliwny 5. klasy Klimosz COMBI S - długowieczny i najlepszy w ochronie środowiska

Gdy mówimy o doborze kotłów do domowej instalacji centralnego ogrzewania, zawsze mamy na myśli cechy i właściwości źródła ciepła. Powszechnie słyszy się, że urządzenie grzewcze powinno być łatwe w obsłudze oraz długowieczne. Pojęcie wytrzymałości w odniesieniu do potrzeb wielu użytkowników jest więc czymś, co stanowi jedno z kryterium wyboru źródła ciepła. Odnosząc się do powyższych cech, w rozmowach z klientami słowo "żeliwo" wzbudza zainteresowanie i nierzadko przyciąga jak magnes. Dlaczego?
Najbardziej znane marki
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".