Budujemy Dom

Nowoczesne przepływowe ogrzewacze wody od Stiebel Eltron

Artykuł na: 4-5 minut

Przepływowe ogrzewacze Stiebel Eltron nie tylko zadbają o temperaturę wody, ale także zadbają o niższe rachunki.

Nowoczesne przepływowe ogrzewacze wody od Stiebel Eltron

Aby cieszyć się komfortową temperaturą wody, nie musimy bowiem ogrzewać całego zbiornika, a jedynie tę ilość, która w danym momencie jest nam potrzebna. Urządzenie zaczyna pracować gdy odkręcamy kran. Przestaje pobierać energię w momencie jego zakręcenia. Zamontowanie go blisko kranu minimalizuje także straty ciepła i wody. Zastosowanie w pełni elektronicznego urządzenia umożliwia oszczędności nawet do 30%.

Każdy użytkownik ma jednak swoje preferencje i ograniczenia. Dlatego Stiebel Eltron oferuje szeroką gamę rozwiązań: ogrzewacze trójfazowe sterowane elektronicznie i hydraulicznie oraz jednofazowe, sterowane hydraulicznie. Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe normy jakościowe i funkcjonalne.

Ogrzewacze przepływowe Stiebel Eltron

Osoby szukające wyjątkowego komfortu, nowoczesności i bezpieczeństwa zwracają uwagę na model DHE Connect, stworzony by uprzyjemniać życie. Można nim sterować zdalnie, posiada programy oszczędzania energii, wbudowane WIFI, radio. Poinformuje Cię nawet o pogodzie, a zabezpieczenie przed poparzeniem to kolejny atut.

Seria SELECT to 5 modeli PER, PEO, PEY, PEG i PHB. Najbardziej zaawansowany technologicznie jest model PER zapewniający komfort w nowym wymiarze i redukcję kosztów do 30% między innymi dzięki dynamicznej regulacji przepływu, mikroprocesorowi sterującemu zaworem, co gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością do 0,5°C, nawet przy maksymalnym przepływie.

PEO to z kolei nowoczesne urządzenie, które dzięki swoim wymiarom (93 cm głębokości) można zainstalować w małej łazience czy kuchni. Model ten przeznaczony jest do zasilania jednego lub kilku punktów poboru wody, takich jak wanna, umywalka czy zlewozmywak.

Warto także zapamiętać elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PEY pozwalający na bezstopniową regulację temperatury w zakresie od 30°C do 60°C. PEG zaprojektowano natomiast do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru wody. Daje nam możliwość wyboru dwóch stałych temperatur: 42°C i 55°C w nieskomplikowany sposób.

Zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym i komercyjnym znajdzie hydrauliczny model PHB. Wykorzystany w nim system z odkrytą grzałką jest wyjątkowo odporny na osadzanie się kamienia i wodę z dużą zawartością wapnia.

Oferta Stiebel Eltron jest znacznie szersza. Osoby poszukujące naprawdę niewielkich urządzeń, które łatwo można schować w łazience czy kuchni z pewnością znajdą coś dla siebie.

Firma powiązana: Stiebel Eltron Polska
aktualizacja: 2018-05-08

Dodaj komentarz

Nowość w ofercie Tekla Kotły! Draco Bio Compact F II - automatyczny kocioł do spalania biomasy
Nowość w ofercie Tekla Kotły! Draco Bio Compact F II - automatyczny kocioł do spalania biomasy Draco Bio Compact F II to nowy model kompaktowego kotła automatycznego do spalania biomasy w postaci peletu o średnicy 6-8 mm klasy A, A1 i ...
Regulatory dotykowe w kotłach SAS
Regulatory dotykowe w kotłach SAS Nowością w oferowanych przez firmę SAS modelach kotłów podajnikowych 5 klasy jest zaawansowany technologicznie sterownik, który czuwa nad ...
Ogrzewacze przepływowe Stiebel Eltron - rozwiązanie szyte na miarę
Ogrzewacze przepływowe Stiebel Eltron - rozwiązanie szyte na miarę Ogrzewacze wody sprawdzają się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Są też dobrą propozycją dla właścicieli domków letniskowych. ...

Kocioł na paliwo stałe - jaki wybrać?

Na co należy zwracać szczególną uwagę wybierając kocioł na paliwa stałe?

polecane produkty i technologie

Zewnętrzna wężownica schładzająca

Firma ELTERM, czołowy polski producent urządzeń grzewczych, w tym najbogatszego na rynku typoszeregu elektrycznych kotłów wodnych oraz sprzęgieł hydraulicznych, przedstawia zewnętrzną wężownicę schładzającą "Strażnik" - idealne zabezpieczenie dla kotłów na paliwo stałe.
Najbardziej znane marki
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".