Budujemy Dom

Nowoczesne przepływowe ogrzewacze wody od Stiebel Eltron

Artykuł na: 4-5 minut

Przepływowe ogrzewacze Stiebel Eltron nie tylko zadbają o temperaturę wody, ale także zadbają o niższe rachunki.

Nowoczesne przepływowe ogrzewacze wody od Stiebel Eltron

Aby cieszyć się komfortową temperaturą wody, nie musimy bowiem ogrzewać całego zbiornika, a jedynie tę ilość, która w danym momencie jest nam potrzebna. Urządzenie zaczyna pracować gdy odkręcamy kran. Przestaje pobierać energię w momencie jego zakręcenia. Zamontowanie go blisko kranu minimalizuje także straty ciepła i wody. Zastosowanie w pełni elektronicznego urządzenia umożliwia oszczędności nawet do 30%.

Każdy użytkownik ma jednak swoje preferencje i ograniczenia. Dlatego Stiebel Eltron oferuje szeroką gamę rozwiązań: ogrzewacze trójfazowe sterowane elektronicznie i hydraulicznie oraz jednofazowe, sterowane hydraulicznie. Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe normy jakościowe i funkcjonalne.

Ogrzewacze przepływowe Stiebel Eltron

Osoby szukające wyjątkowego komfortu, nowoczesności i bezpieczeństwa zwracają uwagę na model DHE Connect, stworzony by uprzyjemniać życie. Można nim sterować zdalnie, posiada programy oszczędzania energii, wbudowane WIFI, radio. Poinformuje Cię nawet o pogodzie, a zabezpieczenie przed poparzeniem to kolejny atut.

Seria SELECT to 5 modeli PER, PEO, PEY, PEG i PHB. Najbardziej zaawansowany technologicznie jest model PER zapewniający komfort w nowym wymiarze i redukcję kosztów do 30% między innymi dzięki dynamicznej regulacji przepływu, mikroprocesorowi sterującemu zaworem, co gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością do 0,5°C, nawet przy maksymalnym przepływie.

PEO to z kolei nowoczesne urządzenie, które dzięki swoim wymiarom (93 cm głębokości) można zainstalować w małej łazience czy kuchni. Model ten przeznaczony jest do zasilania jednego lub kilku punktów poboru wody, takich jak wanna, umywalka czy zlewozmywak.

Warto także zapamiętać elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PEY pozwalający na bezstopniową regulację temperatury w zakresie od 30°C do 60°C. PEG zaprojektowano natomiast do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru wody. Daje nam możliwość wyboru dwóch stałych temperatur: 42°C i 55°C w nieskomplikowany sposób.

Zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym i komercyjnym znajdzie hydrauliczny model PHB. Wykorzystany w nim system z odkrytą grzałką jest wyjątkowo odporny na osadzanie się kamienia i wodę z dużą zawartością wapnia.

Oferta Stiebel Eltron jest znacznie szersza. Osoby poszukujące naprawdę niewielkich urządzeń, które łatwo można schować w łazience czy kuchni z pewnością znajdą coś dla siebie.

Firma powiązana: Stiebel Eltron Polska
aktualizacja: 2018-05-08

Dodaj komentarz

Kocioł gazowy z serii Evodens AMC - nowość w ofercie De Dietrich
Kocioł gazowy z serii Evodens AMC - nowość w ofercie De Dietrich W ofercie firmy De Dietrich Technika Grzewcza pojawił się nowy kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC. Urządzenie będzie kontynuować ...
Nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Integra II Plus w ofercie Termet
Nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Integra II Plus w ofercie Termet EcoCondens Integra II Plus z wbudowanym zasobnikiem jest nowoczesnym kotłem kondensacyjnym, który stanowi w pełni zoptymalizowaną jednostkę ...
Immergas uruchomił portal poradnikowy o ogrzewaniu domu
Immergas uruchomił portal poradnikowy o ogrzewaniu domu 1 października 2018 r. wystartował portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę ...

Kocioł na paliwo stałe - jaki wybrać?

Na co należy zwracać szczególną uwagę wybierając kocioł na paliwa stałe?

polecane produkty i technologie

Kotły na węgiel i pellet z dopłatą z Programu Czyste Powietrze

Rządowy program Czyste Powietrze ma ułatwić Polakom termomodernizację domów, wymianę starych, nieekologicznych źródeł ciepła i automatycznie ograniczyć emisję szkodliwych pyłów do atmosfery. Jego budżet to 103 mld zł - 63,3 mld zł zostaną wypłacone w formie dotacji, 39,7 mld zł przeznaczono na pożyczki na preferencyjnych zasadach. Wnioski o dofinansowanie można składać od 19 września 2018 r. do końca czerwca 2027 r. we właściwym terytorialnie Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Najbardziej znane marki
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".