Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPA

Drobne kropelki wody zraszają świeże, zielone liście sałaty, delikatna, nawilżającą mgiełką pokrywa intensywnie czerwone owoce pomidorów - wbrew pozorom nie jest to opis ogrodu w czasie letniego deszczu, ale warunki, w jakich przechowywane są warzywa i owoce w chłodziarko-zamrażarce LCTD-920 NFX. Zapewnia je unikalna funkcja SPA, w którą został wyposażony ten najnowszy model lodówki marki Mastercook.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPAChłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX wyposażona jest w nowoczesny system No Frost, który chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu. Połączenie tej praktycznej funkcji z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Ten wyjątkowy model składa się z trzech części: komory chłodziarki, pojemnego zamrażalnika oraz umieszczonej pomiędzy nimi, niezależnej, unikalnej szuflady, która umożliwia regulację temperatury w bardzo szerokim zakresie, od -14˚C do +14˚C.

Tym samym pozwala na stworzenie optymalnych warunków chłodzenia dla różnego rodzaju produktów. Można również wybrać jeden z kilku zaprogramowanych trybów np. wino, a szuflada samodzielnie dobierze właściwą temperaturę.

Wyjątkowa funkcja SPA, dzięki specjalnemu systemowi cyrkulacji powietrza i wody, gwarantuje utrzymanie stałego poziomu wilgoci i temperatury w pojemnikach na owoce i warzywa. Sprawia też, że wiosenne nowalijki i letnie owoce są nawilżone i dłużej zachowują świeżość oraz cenne witaminy. Czytelny, podświetlony na niebiesko, pionowy wyświetlacz, został umieszczony w łatwo dostępnym miejscu - na drzwiach.

Elektroniczne sterowanie umożliwia dobranie właściwej temperatury, oddzielnie dla każdej komory chłodziarki, a dzięki specjalnej opcji zapewnia również kontrolę świeżości przetrzymywanych produktów. Funkcja Wakacje, którą można w łatwy sposób zaprogramować, utrzymuje odpowiednią temperaturę w chłodziarce, zapewniająca właściwe przechowywanie żywności, przy minimalnym zużyciu energii.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPAOprócz tych innowacyjnych rozwiązań model LCTD-920 NFX posiada również wszystkie inne praktyczne funkcje, stosowane dotychczas w chłodziarko-zamrażarkach marki Mastercook. Niezwykle ceniona przez klientów powłoka antybakteryjna Biocare, którą wykończone są wnętrza komór chłodziarki, zabezpiecza żywność przed grzybami i bakteriami.

Filtr Hygienizer hamuje rozwój grzybów i bakterii oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu żywność znajduje się zawsze w czystych, higienicznych warunkach. Systemy Multi Fresh i Double Fresh zapewniają doskonałe warunki dla przechowywania mięsa i ryb oraz warzyw i owoców.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX to urządzenie, które znakomicie sprawdza się jako model wolnostojący, ale również dzięki swoim wymiarom (200 cm x 59, 8 cm x 61 cm) idealnie nadaje się do zabudowy, doskonale wpasowując się w meble.

 

Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2009-07-21

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Aż się chciałoby być warzywem w takiej lodówce :)

Gość Marek

21 Lip 2009, 09:22

Już sobie wyobraziłam te pomidorki z kropelkami na skórce :D ciekawe kiedy wymyślą lodówkę z funkcją masażu dla warzyw? ;) to by było dopiero ciekawe rozwiązanie...

Gość ktosiek

21 Lip 2009, 08:53

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze