Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

MAXX KUCHNIE - nowy salon kuchni w Warszawie

W nowej części Parku Handlowego Targówek został otwarty salon mebli kuchennych - MAXX KUCHNIE. W pierwszym salonie firmowym, na powierzchni 1000 m2 znajduje się ponad 50 aranżacji kuchennych w trzech podstawowych liniach – klasycznej, nowoczesnej oraz rustykalnej.

MAXX KUCHNIE - nowy salon kuchni w Warszawie
MAXX KUCHNIE - nowy salon kuchni w Warszawie
MAXX KUCHNIE - nowy salon kuchni w Warszawie

Linię klasyczną wyróżnia elegancki minimalizm, nowoczesna łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję, natomiast styl rustykalny stworzony został z myślą o klientach ceniących sobie ciepło i zacisze domowego ogniska.

Oferta mebli kuchennych MAXX KUCHNIE to połączenie kunsztu najwyższej klasy światowych projektantów z praktycznymi rozwiązaniami. Imponujący wybór mebli kuchennych, materiałów, wysokiej klasy wyposażenie oraz najwyższej klasy sprzęt kuchenny pozwalają zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Firma MAXX KUCHNIE jest również wyłącznym dystrybutorem w Polsce ekskluzywnej marki Barletti - włoskiej „perły” nowoczesnego wzornictwa. Barletti to nowy wymiar zabudowy – wyjątkowy design oraz najwyższej klasy, starannie dobrane materiały wyznaczają nowe trendy na rynku.

Kuchnie Barletti dostępne są w dwóch stylowych liniach. Linia Design Collection wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i prostymi kształtami z wyraźnie widoczną „włoską nutą”. Linia Master Collection doskonale odzwierciedla klasyczne wzorce, jednocześnie nadając im nowy charakter. Tworzy unikatową jakość łącząc w naturalny sposób tradycję z nowoczesnością.

Firma MAXX KUCHNIE wchodzi w skład holenderskiej grupy DMG - europejskiego lidera sprzedaży mebli kuchennych, który posiada 250 salonów w Europie. Od ponad 30 lat spółka wyznacza trendy nie tylko w aranżacji kuchni, ale także kompleksowej obsłudze klienta.

Doświadczeni projektanci podchodzą indywidualnie do każdego klienta ręcznie rysując projekty kuchni. Przyjazny kącik dla dzieci pozwala rodzicom na komfort wyboru najlepszych materiałów i rozwiązań przy filiżance dobrej kawy. W każdy weekend szef kuchni dba o najbardziej wybredne podniebienia klientów salonu.

Pierwszy salon MAXX KUCHNIE w Polsce powstał w nowej części Parku Handlowego Targówek przy ulicy Malborskiej w Warszawie.

 

Firma powiązana: MAXX KUCHNIE
aktualizacja: 2013-01-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze