Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart to krok w zupełnie nowy wymiar – zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart Nowe zmywarki modułowe ActiveWater Smart, w dwóch wysokościach 60 lub 45 cm, umożliwiają nieznane dotąd aranżacje wnętrza.

Wzornictwo doskonale współgrające ze wszystkimi innymi urządzeniami do zabudowy marki Bosch i pozwala na liczne możliwości zestawień. Zmywarkę można umieścić – oszczędzając miejsce – standardowo pod blatem roboczym na indywidualnie dobranej, komfortowej wysokości, albo wygodnie w słupku na wysokości ramion, bądź zabudować ją harmonijnie w wyspie bez cokołu.

Zmywarki w obu wysokościach zmieszczą się także w niewielkich kuchniach, mogą służyć singlom i stanowić wyposażenie biur. Osoby bardziej wymagające mogą zabudować dwie zmywarki modułowe równolegle lub jedna nad drugą: w jednej umieszczać delikatne szkło, w drugiej talerze i garnki.

Nowoczesne wzornictwo, wykończenia ze stali szlachetnej i czerwone podświetlenia panela sterującego pasują do każdego stylu kuchni. Dzięki modułowym wymiarom jej zintegrowanie z pozostałym elementami wyposażenia i innymi urządzeniami kompaktowymi Bosch jest niezwykle proste.

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart

Skuteczność w harmonii ze środowiskiem

Green technology InsideNowe modułowe zmywarki ActiveWater Smart mieszczą w sobie osiem lub sześć kompletów naczyń. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ActiveWater są bardziej oszczędne i wydajne, oferują wiele programów, liczne funkcje specjalne, takie jak VarioSpeed i HygienePlus. Pozwalają osiągać rewelacyjne efekty zmywania, a zużywają niezwykle mało wody i energii.

Eleganckie zmywarki modułowe zostały wyposażone w niezwykle oszczędną i wydajną technologię wykorzystania wody ActiveWater. Zastosowany przez markę Bosch system zwiększa siłę działania kropli wody o 400 razy!

Na przykład zmywarka ActiveWater Smart o wysokości 45 cm zużywa jedynie siedem litrów wody w programie referencyjnym i tylko 0,63 kWh energii elektrycznej na jeden cykl zmywania.

Jak wiele innych urządzeń tej marki należą do grupy wyjątkowo energooszczędnych sprzętów sygnowanych znakiem „Green technology Inside”. Od wielu lat Bosch konsekwentnie wprowadza innowacje, dbając o środowisko, nasz budżet domowy, komfort i piękno wnętrz, w których mieszkamy.

 

aktualizacja: 2010-02-16

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze