Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane

Valvex, polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej, zaprezentował nową wersję kolorystyczną znanej linii baterii Vegane - kolekcję Bianco e Nero. Kolory kolekcji – biel i czerń – nawiązują do aktualnych trendów obowiązujących w sezonie wiosna-lato 2010.

Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane
Najnowsza kolekcja Vegane Bianco e Nero firmy Valvex to seria baterii łazienkowych i kuchennych w kolorze bieli i czerni.

Delikatna, płynna linia baterii oraz satynowe wykończenie w czerni, powoduje, że armatura ta odbierana jest raczej jako elegancka biżuteria aniżeli zwykła armatura” – oceniła kolekcję architekt wnętrz, Anna Szkiela. „Jej prosta forma, umożliwia zastosowanie nie tylko we wnętrzach stylizowanych, ale również świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach o minimalistycznym charakterze”.

Architekci wnętrz, Agnieszka Augustynowicz oraz zespół Anna Szkiela i Marcin Pieńkowski specjalnie dla Valvex stworzyli swoje autorskie aranżacje wnętrz łazienkowych inspirowanych bielą i czernią kolekcji Vegane Bianco e Nero.

Seria Vegane znana jest już projektantom i konsumentom, jednak teraz nowa faktura i nowe kolory jeszcze bardziej podkreśliły proste i geometryczne kształty baterii. „Nowe powłoki potęgują wrażenie smukłości i nadają bardziej wertykalną linię armaturze, która jest czysto geometrycznym zestawieniem walców” – zauważa architekt wnętrz, Agnieszka Augustynowicz. Linia Vegane Bianco e Nero według niej „jest konsekwentną kontynuacją serii Vegane, a jednocześnie jej nowoczesną interpretacją”.

Biel i czerń

Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane
Biel i czerń to kolory, które są uniwersalne i ponadczasowe. Od lat są niezmiennie obecne zarówno w modzie, jak i we wnętrzach, co jakiś czas wysuwając się na pierwszy plan jako jeden z wiodących trendów.

Czerń i biel, to czyste barwy, które idealnie harmonizują z nowoczesnym wzornictwem” – podkreśla Agnieszka Augustynowicz. Biel i czerń sprawdzają się w zestawieniach klasycznych, ale także w nowoczesnych, awangardowych.

Swoista neutralność tych kolorów pozwala w interesujący sposób łączyć je z innymi barwami. Daje to bardzo ciekawe efekty we wnętrzach.

Biel i czerń to najbardziej klasyczne i eleganckie zestawienie kolorystyczne. Moda na kolory przychodzi i odchodzi. A ten zestaw jest ponadczasowy. Może dlatego projektanci wciąż tak chętnie po nie sięgają, ożywiając tylko akcentami w postaci innych kolorów, materiałów i wykończeń” – mówi Anna Szkiela.

Kolekcja Vegane Bianco e Nero:
 • Baterie umywalkowe wysokie, kolor: biały, czarny; cena: 486 zł
 • Baterie umywalkowe niskie, kolor: biały, czarny; cena: 374 zł
 • Baterie wannowe, kolor: biały, czarny; cena: 650 zł
 • Baterie natryskowe, kolor: biały, czarny; cena: 593 zł
 • Baterie bidetowe, kolor: biały, czarny; cena: 388 zł
 • Baterie kuchenne z wyciąganym natryskiem, kolor: biały, czarny; cena: 351 zł

 

aktualizacja: 2010-04-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze