Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Moda na ekologię z sortownikami do odpadów Franke

Sortowniki Franke to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci.

Systemy łączą ergonomiczny design, który umożliwia wkomponowanie pojemników w dowolną aranżację kuchni z funkcjonalnością, pozwalającą na szybkie i estetyczne segregowanie odpadków. Produkty z szerokiej oferty Franke znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Wybrane modele sortowników mogą być bowiem montowane w już istniejących szafkach lub stanowić element planowanej zabudowy kuchni.

Systemy pasują do szafek o szerokościach 30, 40, 45 i 60 cm oraz zabudowy narożnej i idealnie wykorzystują przestrzeń pod zlewozmywakiem. Eksperci Franke codziennie pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort pracy.

Wygoda użytkowania i funkcjonalność innowacyjnych systemów do segregacji Franke sprawia, że sortowanie śmieci przestaje być problemem - staje się proekologicznym przyzwyczajeniem. Nie musimy obawiać się szeregu pojemników ustawionych na kuchennej podłodze lub kosza schowanego w szafce tak, że może się do niej dostać tylko wykwalifikowany akrobata. Sortowniki Franke pozwalają szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne, papier, plastik, szkło oraz zużyte baterie.

Nowoczesne mechanizmy wysuwania lub wyjmowania pojemników ułatwiają codzienne użytkowanie i porządkowanie, zaś bogata oferta rozmiarów i konfiguracji, pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchennej zabudowy.

Sortownik Mobile Waste

Mobile Waste – nieduży, poręczny pojemnik na odpady organiczne, który można wstawić do małej komory zlewozmywaka. Mobil Waste powstał z myślą o podniesieniu komfortu pracy w kuchni – umieszczony na wysokości zlewozmywaka, pomieści bieżące odpadki powstające podczas codziennej pracy w kuchni, eliminując konieczność schylania do kosza na śmieci.

Wygodny uchwyt i zdejmowana pokrywka ułatwiają opróżnienie i umycie pojemnika. Sortownik został wykonany z wysokiej jakości plastiku, dzięki czemu jest jednocześnie lekki i odporny na uderzenia oraz zarysowania. Wymiary: 280 x 150 x 125 mm. Cena: 129 zł/brutto.

Sortownik Cube

Cube – linia nowoczesnych sortowników marki Franke, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Sortowniki z linii Cube przeznaczone są zarówno do montowania w gotowych szafkach, jak i nowo powstającej zabudowie kuchennej. Każdy z systemów składa się z dwóch lub trzech sortowników, zaś model Cube 40 można dodatkowo rozszerzyć stosując moduły uzupełniające Cube 10 – niezależnie wysuwane szuflady, idealne na papier i środki czystości.

Sortownik narożny posiada dodatkowo dwa pojemniki boczne, przeznaczone na środki i akcesoria kuchenne. Sortowniki z linii Cube pasują do szafek 30, 40 45 cm i narożnych 90 cm. W zależności od modelu zastosowane zostały dwa rodzaje otwierania – ręczne lub automatyczne. Cena: w zależności od modelu od 439 do 699 zł/brutto.

Sortownik z serii 300

Seria 300 – nowość w ofercie firmy Franke na sezon 2010/2011. Nowoczesne i niezwykle funkcjonalne sortowniki otwierane automatycznie, przeznaczone do montażu w szafkach z wysuwanym frontem o szerokości 45 cm.

Sortowniki z serii 300 firmy Franke sprawiają, że sortowanie śmieci staje się niezwykle proste i szybkie. W ofercie dostępne są zestawy z dwoma lub trzema pojemnikami na odpady. Cena: w zależności od modelu od 799 do 849 zł/brutto


Firma powiązana: Franke
aktualizacja: 2010-07-08

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

przeczytałam tytuł i pomyślałam super fajne pojemniki, ale cena....szkoda ze takie rzeczy nie są tańsze.

Gość mart

13 Lip 2010, 07:03

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze