Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Apart - nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose

Eklektyczne połączenie drewna z elementami emaliowanymi na biało, proste formy brył i oszczędność detali to kolekcja Apart - nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose. Linia stworzona przez włoskiego projektanta Bruno Agostino łączy w sobie nowoczesny design z najwyższą jakością wykonania.

Meble Apart marki Klose to eklektyczne połączenie naturalnych surowców z elementami emaliowanymi na biało. Geometryczne formy brył, pozbawione zbędnych detali, dzięki wyrazistemu usłojeniu drewna wyglądają niezwykle efektownie. Kombinacja naturalnej okleiny orzechowej lub buku twardzielowego z elementami emaliowanymi dodaje prostym meblom dynamizmu.

Wyróżnić się aranżacją

Dzięki zastosowaniu w kolekcji mebli Apart systemów do podwieszania - jadalnia zyskuje dodatkowe możliwości aranżacji. Kredensy czy przeszklone witryny "unoszące się" w powietrzu nadają kompozycji wyjątkowej lekkości. Dodatkowy efekt elegancji i lekkości nadaje meblom „dymione” szkło oraz subtelne oświetlenie półek i półeczek w przeszklonych witrynach.

W zależności od wyboru klienta dostępna jest wersja mebli z bezuchwytowym system otwierania drzwi i szuflad (Push Up), wpisująca się w stylistykę minimalizmu, lub wersja tradycyjna z uchwytami chromowanymi albo w kolorze satyny.

Apart – nowość w ofercie mebli do jadalni marki KloseApart – nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose

Nowoczesna elegancja i wygoda

Zróżnicowane modele komód i kredensów o pełnej elegancji linii w połączeniu z podwieszanymi półeczkami umożliwiają realizację najprzeróżniejszych aranżacji. Uwagę przyciągają również krzesła z profilowanymi, pełnymi bądź ażurowymi, drewnianymi oparciami.

Wyraźna faktura drewna, nowoczesny kształt i idealne proporcje zawarte w jednej ergonomicznej formie. Tym, którzy stawiają na mniej tradycyjne rozwiązania Kolekcja Mebli Klose proponuje funkcjonalną ławę. Jej atuty to prosta forma i wygodne siedziska. W komplecie ze stołem stworzą oryginalny zestaw jadalniany, który sprawdzi się zarówno w przestronnej jadalni, jak i bardziej zamkniętej przestrzeni kuchni.

 

Firma powiązana: KLOSE
aktualizacja: 2010-08-17

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze