Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Łódź: Rekord Guinness'a w zmywaniu talerzy na czas

Już w najbliższą sobotę, 10 września, na Rynku Manufaktury w Łodzi 15 ochotników z firmy Deante podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa. Spróbujemy umyć 1000 talerzy, wykorzystując do tego zaledwie dwa zlewozmywaki i mając do dyspozycji 60 minut.

Łódź: Rekord Guinness’a w zmywaniu talerzy na czasNie będzie łatwo, bo wcześniej naczynia zostaną pobrudzone bigosem (serwowanym od rana na Rynku łódzkiej Manufaktury). Każda porcja bigosu zostanie opłacona przez Deante, a symboliczna opłata 2zł za posiłek zostanie przekazana na fundację

Będziemy walczyć w 3 ekipach składających się z 5 osób każda. Dwa zespoły stale będą zmywać naczynia - jeden nabierać sił. Do rekordu kwalifikują się talerze o minimalnej średnicy 15 cm i grubości 3mm, a talerz musi być po spożyciu ciepłego posiłku.

Na imprezie będą sędziowie sportowi AZS - sędziowie z Polskiego Kolegium Sędziów. Oceny poprawności wykonanego zmywania dokona ekspert w zmywaniu naczyń (szef kuchni Restauracji Polskiej i szef Kuchni Hotelu Borowiecki). Próba pobicia utrwalona zostanie na 2 kamerach nagrywających wydarzenie w trybie ciągłym.

Podczas bicia rekordu - wykorzystamy produkty Deante - zlewozmywaki i baterie ekologiczne (Primo i Ultra), które na pewno wytrzymają tę próbę. Zapraszamy łodzian nie tylko do kibicowania i brudzenia talerzy ale także łapania kadrów z tego wydarzenia. Najlepsze zdjęcia przesłane do nas (koniecznie w dniu 10.09.2011) zostaną nagrodzone i umieszczone na naszej stronie oraz dostarczone organizacji Guinness World Records, która kredytuje zdjęcia w przypadku ich użycia w Księdze Rekordów.

Rekord Guinness’a w zmywaniu talerzy na czas:

sobota 10.09.2011 roku
Rynek Manufaktury w Łodzi
10:00 - rozpoczynamy imprezę oraz wydawanie bigosu
13:00 – 14:00 – rozpoczęcie próby pobicia rekordu.
14:00 – 14:30 – jury dokonuje zliczania umytych talerzy.
14:45 – ogłoszenie wyniku

Goście honorowi:

Tomasz Kacprzak- Przewodniczący Rady Miejskiej,
Jacek Skwierczyński - Z-ca Dyrektora Departamentu Przedsiębiorczości (Urząd Marszałkowski w Łodzi).

Restauracje pomagające przy organizacji: Bellanapoli, Sphinx, Cammino Restauracja Rodzinna, Anatewka, Green Way, La Vende, Pierrogeria, The Mexican, Tawerna Pepe Verde, Fiver, Restauracja Polska, Hotel Borowiecki.

 

Firma powiązana: Deante
aktualizacja: 2011-09-06

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze