Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wyróżniony

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wśród finalistów Dobry Wzór 2011 - konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.  Eksperci docenili nowoczesny kształt i funkcjonalność dzbanka.

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wyróżniony18. edycja ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2011 dobiegła końca.  Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax firmy Formaster, wyróżniony w finale, otrzymał prawo do posługiwania się znakiem graficznym „finalista konkursu Dobry Wzór 2011” i ekspertyzę produktu przygotowaną przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego:

Doskonała, ergonomiczna forma, z dobrze wyprofilowanym uchwytem. Możliwość kontroli stanu zużycia filtra pomaga zachować higienę dzbanka. Dobrym pomysłem jest duża pojemność - 3 litry. Uwagę zwracają kolory zgodne z trendami obecnymi na rynku. Walorem jest też cena, rozsądnie skalkulowana do potrzeb i możliwości polskiego odbiorcy.

Wzornictwo naszych produktów to dla nas bardzo istotna kwestia. Chcemy iść zgodnie z trendami na rynku. W tym roku postawiliśmy na nowy wizerunek dzbanków filtrujących Dafi, dlatego bardzo nas cieszy wyróżnienie przyznane przez Instytut Wzornictwa, ponieważ docenia oryginalny styl i funkcjonalność naszego produktu. Nowością jest pokrywa dzbanka, która otwiera się pod naporem strumienia wody i jednocześnie uruchamia elektroniczny licznik napełnień. Takie rozwiązanie pozwala wymieniać filtr we właściwym momencie. – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki firmy Formaster.
 
Stylowe dzbanki marki Dafi to pierwsze polskie dzbanki z wymiennym wkładem filtrującym służące do oczyszczania wody kranowej. Specjalnie opracowany  skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej kranówki, tak aby jak najlepiej ją oczyszczać.

W ciągu zaledwie kilku minut pozwala uzyskać smaczniejszą i zdrowszą wodę idealną do gotowania.  Znajdujący się wewnątrz wkładu węgiel aktywowany usuwa z wody substancje chemiczne takie, jak chlor, ołów, rtęć, nikiel, kadm, miedź, PCW, niektóre pestycydy.

Żywica jonowymienna zmiękcza wodę, co w efekcie eliminuje problem osadzania się kamienia kotłowego w czajniku i in. urządzeniach AGD. Woda filtrowana jest idealna do gotowania: zup, sosów, warzyw, makaronów, kasz, a dzięki swoim właściwościom poprawia smak i jakość potraw.

Lepsza staje się również kawa i herbata, jeśli użyjemy do jej zaparzenia filtrowanej kranówki. Wodę można też spożywać dla zaspokojenia pragnienia zaraz po jej przefiltrowaniu. Dzbanek z wkładem z powodzeniem może zastępować zakup wody źródlanej i stołowej.

Stylowe dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax o pojemności całkowitej 3l, zapewniają ok. 1,5 l przefiltrowanej wody, dwa modele z manualnym lub elektronicznym indykatorem wymiany wkładu, dostępne są w dziewięciu wersjach  kolorystycznych: białe, malinowe, pomarańczowe, żółte, zielone, turkusowe, grafitowe, granatowe i niebieskie.

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wyróżniony
Sugerowane ceny detaliczne:
 • Dzbanek Dafi Astra Unimax z filtrem z elektronicznym indykatorem: 75,47 zł
 • Dzbanek Dafi Astra Unimax z filtrem ze wskaźnikiem manualnym: 60,35 zł
 • Filtr wymienny do dzbanka Astra Unimax: 15 zł
Dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax są dostępne w sieciach handlowych:  Alma, Piotr i Paweł, E.Leclerc, Real, Makro, Media Markt, Saturn, w drogeriach Rossmann oraz w sklepie internetowym

 

aktualizacja: 2011-10-26

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze