Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Bogata oferta baterii Franke

Baterie należą do najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybierać produkty najwyższej jakości, wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki którym prace w kuchni będą łatwiejsze i przyjemniejsze.

Kupując baterię do kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, Franke proponuje odpowiednie rozwiązanie. Do zlewozmywaków usytuowanych pod oknem, Franke oferuje baterie podokienne, które w łatwy sposób mogą zostać opuszczone, kiedy chcemy otworzyć okno.

Modele takie jak Quantum Two, Quantum Three, Tamarin czy Tincup mają wylewkę z regulowaną wysokością, którą możemy obniżać podczas otwierania okna.  Cascada Window i Tugela Window natomiast mają ruchome korpusy, które można wyciągnąć z blatu i położyć, gdy zachodzi taka potrzeba.

Baterie z ruchomą lub z wyciąganą wylewką pozwalają na wygodne kierowanie strumieniem wody.  Dzięki temu bez problemu umyjemy większe naczynie czy nalejemy wodę do wysokiego naczynia. Natrysk umożliwi dokładne i szybkie opłukanie delikatnych warzyw, owoców czy ziół, oszczędzając przy tym wodę.

Coxy
Quantum ThreeEos

Bogata oferta baterii Franke daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów systemu kuchennego, a najnowsze wzory baterii – od tradycyjnych po ekstrawaganckie, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Niektóre modele baterii z oferty Franke mogą być uzupełnione o praktyczny i idealnie dopasowany, wbudowany w blat, dozownik do płynu do zmywania.

Przy wyborze baterii kuchennych duże znaczenie ma rodzaj wykończenia oraz wzornictwo.

Oprócz najbardziej popularnych baterii chromowanych, w ofercie Franke znajdują się również, coraz częściej wybierane modele wykonane ze stali szlachetnej, których odcień idealnie komponuje się ze stalowymi zlewozmywakami. Białe i czarne baterie, jednolite bądź łączone z chromem takie jak np. model Evos, pasują do nowoczesnych wnętrz urządzonych w tych kolorach.

Do zlewozmywaków granitowych i wnętrz tradycyjnych Franke proponuje idealnie dopasowane baterie w wykończeniu granitowym, np. Aqcuario, w jednym z kilku kolorów.

Funkcjonalna i estetyczna bateria jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Stale używana, powinna być trwała i odporna, aby przez lata mogła służyć domownikom.  Wybierając baterię do kuchni warto więc zwrócić uwagę na gwarancję producenta. Długi okres gwarancyjny - 15 lat w przypadku wszystkich baterii firmy Franke, daje nam pewność, że bateria przetrwa próbę czasu.

Aqcuario - z wyciąganą wylewką, wykończenie beżowe 956 zł
Cascada Window – bateria podokienna z wyciąganą wylewką, wykończenie chromowane – 999zł
Coxy - z ruchomą wylewką z funkcją prysznica, chromowana. 799 zł.
Eos - bateria z wyciąganą wylewką wykonana ze stali szlachetnej 1007 zł
Evos -   bateria z wyciąganą wylewką, chrom z białym kolorem 1309 zł.
Quantum Three - bateria trzyotworowa, regulowana wysokość wylewki, chromowana 2549 zł.
Tincup – bateria z regulowaną wysokością wylewki – 1511 zł

 

Firma powiązana: Franke
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze