Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Blat laminowany Hornfels firmy Pfleiderer

Blat laminowany Hornfels firmy Pfleiderer

Zgodnie z aktualnymi trendami w kuchni, podobnie jak w innych wnętrzach eksponuje się różnorodność materiałów, faktur, wykończeń powierzchni. Elementy futurystyczne, ultranowoczesne zestawia się z naturalnymi, vintage, industrialnymi. W ten nurt znakomicie wpisuje się pochodzący z kolekcji Luxury Home Style blat laminowany Hornfels firmy Pfleiderer.

Hornfels oznacza skałę osadową o nazwie łupek ilasty. Skała ta wyróżnia się szarą, niebieskoszarą lub zielonkawoszarą barwą oraz charakterystyczną strukturą.

Blat Pfleiderer umiejętnie odwzorowuje wygląd tej skały, jej tajemniczy i bardzo elegancki kolor, rysunek  delikatnych, białych przebarwień w jej strukturze. Dlatego będzie świetnie pasował do wnętrz o motywie naturalnym, ekologicznym.

Komponuje się z dekorami jednolitymi w tonacji biało-szaro-czarnej, niezwykle ciekawy efekt może dać z pastelową, nieco przydymioną zielenią, która uwypukli zielonkawą tonację dekoru. Z kolei wśród dekorów drewnopodobnych najlepiej będą współgrały z nim jasne, lekko szarawe, chłodne odcienie.

Odwzorowaną na dekorze strukturę łupkowej skały podkreśla struktura blatu - Perfect Finish. Matowa, pochłaniająca światło, nie ukierunkowana wertykalnie czy horyzontalnie, surowa, kojarzy się z autentycznymi skalnymi powierzchniami.

Firma powiązana: PFLEIDERER Polska sp. z o.o.
aktualizacja: 2013-02-06

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze