Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Płyta laminowana "Dąb Lefkas" z kolekcji Pfleiderer

Płyta laminowana

Płyta laminowana w dekorze Dąb Lefkas (R3226) to nowa propozycja z kolekcji Pfleiderer, bardzo dobrze przyjęta przez rynek i już pokazana na wielu meblach podczas targów Meble Polska 2014.

Dekor Dąb Lefkas odwzorowuje wygląd rozbiórkowego drewna dębowego - wskazuje na to charakterystyczny odcień oraz przebarwienia sugerujące wieloletnią ekspozycję na działanie czynników atmosferycznych.

Elementy odwzorowujące głębokie pęknięcia, skazy i zniekształcenia sprawiają, że dekor ten bardzo realistycznie odtwarza masywne, liczące sobie wiele lat drewno.

Surowy charakter Dębu Lefkas podkreśla też odtworzenie niedoheblowań i śladów korników. Ten wzór świetnie będzie pasował zarówno do wnętrz nowoczesnych, inspirowanych stylem industrialnym, jak i do rustykalnych kuchni czy pokoi.

Firma powiązana: PFLEIDERER Polska sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-04-14

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze