Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowa kolekcja blatów kuchennych Pfleiderer

Nowa kolekcja blatów kuchennych Pfleiderer

W sprzedaży dostępna jest już nowa kolekcja laminowanych blatów kuchennych Pfleiderer. Wśród nowych wzorów znajdziemy zarówno bardzo ciekawe odwzorowania drewna, jak i powierzchni mineralnych, betonu, a nawet tkaniny!

Jedną z nowych propozycji Pfleiderer jest blat Rockpile. Jego wzór przypominający egzotyczne drewno o kontrastowej kolorystyce usłojenia - szlachetne, eleganckie, wyrafinowane, godne najbardziej reprezentacyjnych wnętrz.

To propozycja do kuchni o wysokim standardzie, w których dzięki komplementarności wzorniczej materiałów Pfleiderer można go połączyć z płytą meblową o tym samym dekorze. Wyraźne jasne i ciemne pasy szczególnie efektownie wyglądają na długich, linearnych blatach.

Blat Rockpile Pfleiderer świetnie współgra z elementami w kolorze szarym - np. ścianami wykończonymi betonem architektonicznym.

Firma powiązana: PFLEIDERER Polska sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-08-05

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze