Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Świąteczne przygotowania z marką Liebherr

Świąteczne przygotowania z marką Liebherr

Marka Liebherr przedstawia technologie, dzięki którym świąteczne przygotowania nie będą już oznaczały gorączkowego poszukiwania dodatkowego miejsca na przechowywanie produktów, a wyrzucanie niewykorzystanego jedzenia, którego znowu było za dużo - stanie się przeszłością.

SBSes7353 PremiumTechnologia BioFresh, która utrzymuje przechowywane produkty w temperaturze bliskiej 0°C zapewnia im trwałość dostosowując się też do ich rodzaju. System BioFresh to specjalne szuflady DrySafe - o niskiej wilgotności powietrza, które stwarza idealne warunki do przechowywania mięs, ryb i produktów mlecznych. Z kolei szuflady HydroSafe o dużej wilgotności powietrza zostały stworzone specjalnie do przechowywania owoców i warzyw.

Idealnym rozwiązaniem do przechowywania dużej ilości żywności będą zestawy Side-by-Side SBSes 7165 Premium Plus lub 7353 Premium, które mają funkcję BioFresh gwarantując jednocześnie wystarczającą przestrzeń dla większej niż zazwyczaj ilości produktów spożywczych. Model Side-by-Side SBSes 7165 Premium Plus to również doskonałe rozwiązanie dla koneserów wina - dzięki wbudowanej winiarce o dwóch oddzielnie regulowanych strefach temperatur nawet najbardziej szlachetne trunki będą zawsze gotowe do tego, by stanowić doskonałą oprawę noworocznych spotkań w gronie przyjaciół.

Część świątecznych produktów będzie idealnie nadawała się zamrożenia, aby sięgnąć po nie jeszcze w okresie styczniowych spotkań karnawałowych. W tym celu marka Liebherr stworzyła system SuperFrost. Dzięki tej funkcji powietrze w wyjątkowo krótkim czasie schładzane jest do temperatury -32°C. Umożliwia to szybkie zamrażanie produktów spożywczych przy zachowaniu witamin i wartości odżywczych.

WTes1672 Pomocne przy efektywnym mrożeniu będą też wyjątkowe technologie Liebherra: NoFrost i SmartFrost. Pierwsza pozwoli zamrozić żywność poprzez obiegowe, pozbawione wilgoci powietrze tak, aby nie tworzyć zbędnego lodu. Druga rozwiąże problem nadmiernego oszraniania wnętrza zamrażarki, przez co zlokalizowanie konkretnych potraw we wnętrzu urządzenia będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Do przechowywania większej ilości żywności w ujemnych temperaturach polecamy zamrażarkę SIGN 3566 Premium z systemami NoFrost oraz SuperFrost.

Produkty Premium to także wyjątkowy design i eleganckie wykończenie. Liebherr dba o to, aby jego sprzęty AGD cechowały się wyjątkową estetyką oraz ponadczasowym wyglądem, który nada każdej kuchni stylu i wyjątkowego charakteru. Aby wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom efektywność energetyczna sprzętów Liebherr plasuje się w klasie A++ oraz A+++.

Dla wielu osób zdecydowanie najprzyjemniejszą częścią Bożego Narodzenia jest moment rozdawania prezentów. Radość naszych bliskich po otwarciu podarunków jest bezcenna. Idealnym i wyjątkowo gustownym pomysłem na prezent będzie jeden ze sprzętów z linii Premium. Winiarka jest z pewnością pożądana przez każdego konesera oraz będzie pierwszym krokiem do stworzenia własnej kolekcji ekskluzywnych alkoholi.

Dla amatorów tego typu trunków polecamy jedną z chłodziarek WTes1672 lub WTes5872. Z kolei cygara to symbol klasy i prestiżu. Sposób, w jaki są przechowywane ma wielki wpływ na ich późniejszy smak i aromat. Humidor ZKes453 zapewni im idealne warunki do leżakowania. Wszystkie te ekskluzywne pomysły na prezenty od marki Liebherr z pewnością będą strzałem w dziesiątkę i gwarancją uśmiechu na twarzach naszych bliskich.

Propozycje marki Liebherr z linii produktów Premium:

 • Chłodziarko-zamrażarka w klasie energetycznej A+++
  - CPesf3813 - 4600 zł
 • Zestawy Side by Side z funkcjami BioFresh, NoFrost, SuperFrost:
  - SBSes7165 Premium Plus - 19 500 zł
  - SBSes7353 Premium - 16 500 zł
 • Zamrażarka szufladowa z systemem NoFrost, w klasie energetycznej A+++:
  - GNP3666- 5.600 zł
 • Chłodziarki do win:
  - WTes1672 Vinidor - 6900 zł
  - WTes5872 - 15 500 zł
 • Humidor z elektronicznie regulowaną wilgotnością:
  - ZKes453 - 7 993 zł
aktualizacja: 2014-11-28

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze