Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Energooszczędne urządzenia dla domu od Panasonic

Energooszczędne urządzenia dla domu od Panasonic

Firma Panasonic, uznana w 2014 r. za najbardziej ekologiczną markę technologiczną według rankingu "Best Global Green Brands", ma w swojej ofercie szereg urządzeń AGD, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwalają ograniczyć zużycie energii nie tylko od święta, lecz przede wszystkim przy codziennym użytkowaniu sprzętów. W dłuższej perspektywie przekłada się to także na wymierne oszczędności dla domowego budżetu.

Według raportu Best Global Green Brands produkty Panasonic otrzymały najwięcej znaków Energy Star, co oznacza, że urządzenia japońskiej marki zużywają niewielką ilość energii bez straty dla swojej wydajności. Do grupy produktów o najwyższym poziomie energooszczędności można zaliczyć m.in. lodówkę NR-B55VE1 oraz pralkę NA-127VB6, które posiadają klasę energetyczną A+++.

Dzięki inteligentnemu połączeniu technologii inwerterowej i szafy termodynamicznej dwuskrzydłowa lodówka NR-B55VE1 zużywa do 60% mniej energii niż inne urządzenia z klasą A. Dodatkowo model ten został wyposażony w system Twin Eco Cooling, który oddzielnie steruje obwodami chłodzenia lodówki i zamrażalki.

Osoby, dla których istotne są kwestie ekologii, powinny również zwrócić uwagę na pralkę NA-127VB6. Urządzenie wyposażono w duży bęben o pojemności 7 kg, co przekłada się na możliwość prania większej ilości ubrań przy mniejszej częstotliwości. Fani ekologii z pewnością nie omieszkają wypróbować prania w trybie Eco, które co prawda zajmuje więcej czasu, jednak pozwala zaoszczędzić sporą ilość wody, energii i pieniędzy. Urządzenie wyróżnia także funkcja Allergy-care, która poza wyeliminować do 99,99% pospolitych alergenów, takich jak roztocza, bakterie czy sierść zwierząt.

Firma powiązana: PANASONIC
aktualizacja: 2015-05-18

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze