Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Polcolorit na targach w Kijowie i w Moskwie

Na przełomie marca i kwietnia, Grupa Kapitałowa Polcolorit uczestniczyła w dwóch prestiżowych imprezach targowych. Pierwszą z nich był Międzynarodowy Festiwal Budownictwo i Architektura, który odbył się w Kijowie w dniach 25- 29 marca. Drugim wydarzeniem, w którym Grupa wzięła udział, były  Międzynarodowe Targi Budowlane MOSBILD 2008, które trwały od 1 do 4 kwietnia.

Grupa Kapitałowa PolcoloritMOSBILD to największa i najbardziej prestiżowa wystawa przemysłowa w Rosji. Istnieje od 1995 roku. Grupa Kapitałowa Polcolorit uczestniczyła w niej już po raz szósty.

W dniu otwarcia targów, na zaproszenie Prezesa Grupy Kapitałowej Polcolorit - Wiktora Marconiego, stoisko piechowickiej firmy odwiedził Ambasador RP w Moskwie - Jerzy Bahr, któremu towarzyszyło także kierownictwo Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP.

Na obydwu wystawach Grupa zaprezentowała wszystkie swoje nowości produktowe, zarówno z kolekcji Ceramiki Polcolorit, jak i Ceramiki Marconi.

Wśród płytek Ceramiki Polcolorit znalazły się kolekcje ścienne: Soffi, Rozalia, Mirella, Boucle i Ecco oraz podłogowe: Galaxia, Yuka i Terra. Spośród płytek Ceramiki Marconi, uczestnikom targów zaprezentowano m.in. doskonale znane linie Loft i Texas, które wzbogacono o dodatkowe dekoracje, a także dwie zupełnie nowe kolekcje – ścienną Amarella i podłogową Magma.

 

Firma powiązana: Polcolorit
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze