Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Odmalowany serwis beckers.pl

Odmieniony serwis internetowy marki Beckers www.beckers.pl — oferuje profesjonalne porady jak malować, czym malować i jak dobrać najlepsze dla siebie kolory. Wizyta w serwisie może uczynić z internauty eksperta w malowaniu wnętrz.

Odmieniony serwis internetowy marki Beckers W założeniu twórców nowego serwisu miało być funkcjonalnie oraz praktycznie. Podstawowe zakładki serwisu odpowiadają na pytania: czym i jak malować oraz jak tworzyć zgrane zestawienia kolorystyczne.

Zakładka Produkty zawiera praktyczny przewodnik po ofercie, podzielony wg przeznaczenia produktów. Klikając na wybraną dziedzinę, wyświetlają się nazwy i zdjęcia opakowań farb oraz opisy zawierające ich najważniejsze cechy. Dodatkowa możliwość otwarcia karty technicznej pozwala na szybkie dotarcie do specjalistycznych informacji.

Farby dla alergików – jest to zakładka umożliwiająca szybki przegląd 19 produktów Beckers, które posiadają certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Produkty polecane są do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, jak również w placówkach służby zdrowia.

Dział Inspiracje zawiera informacje  dotyczące oddziaływania kolorów i tworzenia dzięki nim komfortowych wnętrz. Znajduje się tam równie quiz dzięki któremu "dowiemy się" czy widzimy świat w "męskich" czy też „damskich” kolorach. Podstrona Szkoła malowania to zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi oraz poradnik mówiący jaką farbę wybrać dla poszczególnych pomieszczeń w naszych domach.

Na pytanie "Gdzie kupić?" odpowiedź uzyskamy w zakładce Kontakt.

Łatwe w użyciu, zamieszczone w formie poglądowych map Polski wyszukiwarki, sprawiają, że znalezienie hurtowni lub sklepu najbliższego miejscu zamieszkania zajmie zaledwie chwilę. Na stronie znajdziemy również informacje o numerach infolinii, pod którymi dyżurują Doradcy Klienta oraz link do formularza Klub Colour, który umożliwia rejestrację w serwisie i otrzymywanie kart modnych kolorów marki Beckers oraz Colour Magazine.

Magazyn został stworzony dla osób, które chcą śledzić trendy w architekturze wnętrz, a prezentowane w nim pomysły można z powodzeniem przenieś do własnego domu. Publikacja jest już wydawana w 10 tys. egzemplarzy.

Szata graficzna i nawigacja serwisu pozwalają na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Przyjazna kolorystyka i modne aranżacje przyciągają wzrok jednak nie rozpraszają uwagi. Dzięki wyczerpującym informacjom produktowym i poradnikowym serwis jest cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla amatorów malowania wnętrz.

 

 

Firma powiązana: Tikkurila Polska S.A.
aktualizacja: 2008-05-14

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Polecam, bardzo fajny magazyn przysyłają. Inspirujący. Raz mieliśmy w nim próbkę koloru. Niestety łososiową, więc do tej pory niewykorzystana.

jimt

23 Cze 2010, 07:00

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze