Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Inspiracje z piekarnika

3 czerwca warszawski klub Melodia zamienił się w centrum twórców i miłośników sztuki użytkowej. Podczas pokazu najnowszej kolekcji produktów De Dietrich zaprezentowano dedykowaną jej biżuterię autorstwa Marcina Giebułtowskiego.

Wyjątkowość sprzętu De Dietrich odkryta została w blasku kryształu Swarovski. Całość owiano jazzowym brzmieniem głosu Karoliny Glazer oraz egzotycznymi dźwiękami zespołu Cocotier.

Naszyjnik dedykowany piekarnikomPIEKARNIKI  

Model DOP790X z linii Color Matrics łączy inteligencję z niezrównaną prostotą. Posiada w sobie to, co dla każdego miłośnika sztuki kulinarnej najcenniejsze: kompletne i funkcjonalne wnętrze, dwa poziomy bezpieczeństwa, unikalny ruchomy panel sterowania, spersonalizowane funkcje Eolyse i Biogrill Plus oraz technologię Pyrocontrol.

Aby uczynić ten piekarnik jedynym w swoim rodzaju, De Dietrich zapewnił jego użytkownikom indywidualną przestrzeń ekspresji kulinarnych: Menu Szefa Kuchni, oferujące 9 sposobów przygotowywania posiłków, Książkę Kucharską, technologię ICS oraz funkcję pieczenia w niskiej temperaturze.

PŁYTY

Naszyjnik dedykowany płytomPłyta indukcyjna DTI749X to prawdziwie twórcza innowacja De Dietrich. 5 niezależnych pól grzejnych, w tym największa i posiadająca największą moc strefa gotowania o nazwie Continuum pozwalają cieszyć się całkowitą wolnością w przygotowywaniu potraw.

Continuum jest precyzyjnie zaprojektowaną przestrzenią grzejną, która pozwala na gotowanie zarówno w małych, jak i w dużych naczyniach. Sterowanie sensorowe, 10 stopniowy system zabezpieczeń, 15 poziomów regulacji mocy oraz funkcje programowania Star Control i MeMo zapewniają komfort i bezpieczeństwo przygotowywania najbardziej wyszukanych posiłków.

OKAPY

Bransoletka dedykowana okapomProjektując okap kominowy DHD787X, De Dietrich osiągnął coś, co jest znakiem elegancji w każdym nowoczesnym domu. Dzięki najwyższej dyskrecji dźwiękowej zarówno przy minimalnej prędkości, jak i przy pełnej mocy, okapy z funkcją Silence Inside stały się wizytówką marki De Dietrich.

Elektroniczne przyciski dotykowe, regulowane oświetlenie halogenowe, programowanie wyłączania oraz nierdzewne filtry przeciwtłuszczowe przystosowane do mycia w zmywarkach to udogodnienia pozwalające skoncentrować całą uwagę na przygotowywaniu ulubionych potraw.

ZMYWARKI

Naszyjnik dedykowany zmywarkomNajlepsze w swojej generacji zmywarki De Dietrich w pełni ukazują talent tej marki w dziedzinie osiągnięć technologicznych oraz dyskrecji akustycznej. Innowacyjność modelu DVF754XE1 z linii Quattro wynika z nowatorskiej koncepcji wewnętrznej przestrzeni zmywarki.

Podział wnętrza na dwie strefy umożliwia cztery różne tryby mycia naczyń. Jest to rozwiązanie stworzone i opatentowane przez De Dietrich. W pełni zagospodarowanemu wnętrzu towarzyszy pełna dyskrecja i zachowanie ciszy podczas pracy zmywarki. Intuicyjny zbiornik na środki czyszczące oraz automatyczna funkcja 4 w 1 pozwalają na efektywne zużycie i dokładne dozowanie środka czyszczącego.

LODÓWKI

Bransoletka dedykowana lodówkomDwudrzwiowa chłodziarko-zamrażarka DKP837B w pełni oddaje cel De Dietrich, jakim jest umiejętne wtapianie się sprzętu w przestrzeń kuchni.

Najwyższe osiągnięcia w dziedzinie oszczędności energetycznej, kompletne No-Frost, elektryczne zarządzanie i regulowanie temperatury to dla De Dietrich cechy, którymi powinno charakteryzować się miejsce odpowiednie do przechowywania żywności.

Towarzyszy im także funkcjonalne wnętrze, dające możliwość jego indywidualnej organizacji. Lodówki De Dietrich są niezwykle wymagające w sposobie zachowania świeżości oraz naturalnych zapachów powierzonych im produktów spożywczych.  

 

Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2008-06-19

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze