Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

30 dni na próbę...

Trwa Wielka Promocja pralek i lodówek z klasą A+ marki Mastercook! Wystarczy, że kupić jeden z produktów objętych promocją, a można otrzymać prezent niespodziankę. Jeśli po 30 dniach testowania swojego zakupu z jakiegoś powodu klient nie będzie z niego zadowolony, nie musi się martwić, bo Mastercook zwróci pieniądze. Promocja obowiązuje do końca sierpnia.

Mastercook rozdaje prezenty!Mastercook rozdaje prezenty!

Każdy zakup objęty promocją to nagroda gwarantowana w postaci ekspresów ciśnieniowych, wag kuchennych i żelazek marki Mastercook. To niepowtarzalna okazja na letnie zmiany w Twoim domu!

Promocją „30 dni na próbę… wybór z klasą” objęte zostały lodówki i pralki Mastercook z klasą A+ oznaczone specjalną naklejką.

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach promocji należy wejść na specjalną platformę internetową , szukać ulotek promocyjnych w sklepach AGD i informacji w pismach kobiecych, poradnikowych oraz wnętrzarskich.


Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2008-07-01

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze