Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009

Od 13 lat w Polsce i od 58 lat na świecie katalog IKEA pomaga czytelnikom urządzać wnętrza odpowiadające ich potrzebom i upodobaniom. W tej edycji IKEA wyraża swoją filozofię wprost: "Mieszkaj w zgodzie ze swoim stylem życia".

Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009Od 15 września Katalog 2009 będzie dostępny w sklepach IKEA. Od 25 sierpnia będzie dystrybuowany bezpośrednio do naszych domów.

Tegoroczny katalog IKEA jest nie tylko prezentacją nowych rozwiązań meblarskich i dekoratorskich, ale także poradnikiem, który pomaga klientom żyć wygodniej i wyrażać swój indywidualny styl, stąd hasło tegorocznego katalogu: "Mieszkaj w zgodzie ze swoim stylem życia". Według projektantów IKEA kluczem do komfortowego i przyjemnego mieszkania jest zbudowanie przestrzeni zgodniej z własnym stylem życia, stworzenie miejsca dla wielu różnych czynności i potrzeb w ograniczonej przestrzeni, aby uzyskać wnętrze przyjazne i wygodne zarazem.

Klienci IKEA mogą wybierać z asortymentu elementy wyposażenia wnętrz, które w różnych kombinacjach pozwalają skompletować ponad 45 zestawów kuchennych, ponad 30 sypialni i praktycznie nieskończoną ilość salonów, dostosowanych do preferencji i stylu życia domowników. Dzięki temu każdy klient IKEA może mieszkać, spać, odpoczywać i cieszyć się życiem we wnętrzu, które w pełni zaspokaja jego potrzeby. Katalog IKEA inspiruje, zachęca do eksperymentowania, wyrażania siebie i swojej tożsamości poprzez wystrój swojego domu.

Katalog przenosi sklep IKEA do domów ponad 400 milionów ludzi w 38 krajach i jest on jedną z najszerzej dystrybuowanych publikacji komercyjnych na świecie. Produkcja katalogu trwa wiele miesięcy i angażuje kilkaset osób. Aby w pełni zaprezentować ofertę IKEA zespół projektantów wnętrz i stolarzy tworzy aranżacje, które fotografowane są przez 13 pełnoetatowych fotografów. Sesje fotograficzne odbywają się w studio o powierzchni 8000 m2.

W szczytowym okresie prac nad katalogiem w jego projektowanie i produkcję zaangażowane jest około 100 osób. Dzięki temu Katalog IKEA jest wyczerpującym źródłem informacji o asortymencie, a zaaranżowane przez projektantów wnętrza stanowią dla czytelników inspirację do wprowadzania zmian w ich domach. IKEA oferuje rozwiązania dla wszystkich członków rodziny, gwarantując im komfort, miejsce na wypoczynek i przestrzeń do rozwijania swoich pasji.

Tegoroczny Katalog zawiera około 3 500 produktów starannie wybranych spośród 9 500 artykułów w ofercie IKEA, a pełen asortyment IKEA można znaleźć na stronie internetowej oraz w sklepie, gdzie większość produktów dostępna jest od ręki.

IKEA już od wczesnych lat 90-tych kładzie duży nacisk na aspekty środowiskowe, związane z produkcją katalogu. Papier do produkcji katalogu nie jest bielony chlorem, a jego włókna pochodzą ze sprawdzonych źródeł, z lasów certyfikowanych w zakresie odpowiedzialnej gospodarki i zarządzania. IKEA współpracuje z dostawcami papieru, którzy posiadają certyfikowany system 2 zarządzania i realizują program ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Zrównoważone podejście do zakupów papieru oraz druku katalogu zostały opisane w kodeksie postępowania firmy.

Oprócz prezentacji oferty wszystkich działów sklepu, w katalogu będzie można znaleźć również informacje dotyczące serwisów i usług oferowanych przez IKEA, szczegóły programu IKEA FAMILY, a także coś dla smakoszy: ofertę dań z restauracji. Katalog jest ważny od 24 sierpnia 2008 r. do 31 lipca 2009 r.

 

Firma powiązana: IKEA POLSKA
aktualizacja: 2008-08-21

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze