Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Mobilny sortownik odpadów

Firma Franke wprowadziła do sprzedaży mobilny sortownik odpadów Mobile Bin. Sortowanie odpadów to temat, z którym projektanci z firmy Franke mierzą się od dawna. W swojej ofercie firma ma już kilka rodzin sortowników, od najprostszych ręcznie otwieranych, przez modele na kilka rodzajów odpadków z automatyką zamykania, aż po innowacyjne rozwiązania z aktywnym filtrem zapachów.

Mobilny sortownik odpadów Mobile BinPo raz pierwszy sortownik „wychodzi z szafki”. Mobile Bin został tak zaprojektowany, aby być użytecznym a jednocześnie estetycznym elementem wyposażenia. Jest to pierwszy ruchomy pojemnik służący do gromadzenia i segregacji śmieci.

Sortownik ma uchwyt ze stali szlachetnej oraz dwa wysuwane pojemniki o pojemności 22-litrów każdy, pomiędzy którymi umieszczono praktyczną tacę.

Nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że Mobil Bin można wykorzystywać nie tylko w kuchni, ale również w jadalni lub salonie, gdzie będzie cieszył oko swoją elegancką linią wzorniczą.

Wymiary: 80 x 47 x 33cm

Cena: 1599 zł

 

Firma powiązana: Franke
aktualizacja: 2008-09-29

Dodaj komentarz

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze