Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch

„Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch” – pod tym hasłem firma zaprezentowała na targach Focus Küche & Bad 2008 swój pierwszy dekor dla zlewozmywaków ceramicznych – „White Pearl”.

Po dużym sukcesie rynkowym, jaki odniosła koncepcja „kuchnia w doskonałych kolorach”, oparta na szerokiej palecie barw zlewozmywaków, teraz Villeroy & Boch podejmuje temat dekoracji, po raz kolejny wyprzedzając o krok konkurencję. Inspiracją były cieszące się uznaniem kolekcje zastawy stołowej „Grey Pearl” i „Ivory”, których dekor „White Pearl” jest poniekąd przedłużeniem. W rezultacie konsumenci otrzymali możliwość efektownego aranżowania przestrzeni kuchennej i nadawania jej indywidualnych akcentów.

Nowoczesny, harmonijny deseń

White Pearl

„White Pearl” to dostosowana do charakteru zlewozmywaków interpretacja subtelnych motywów widniejących na elementach zastawy stołowej. W efekcie powstał delikatny, harmonijny dekor utrzymany w stylu charakterystycznym dla firmy Villeroy & Boch.

Wzbogaca on zlewy, dodając im wartości emocjonalnej. „White Pearl” to oryginalna gra kontrastów pomiędzy elementami matowymi i błyszczącymi. Wygląd stylowej powierzchni zdaje się zmieniać zależnie od kąta padania światła.

Współczesny design i klasyczne ornamenty

White Pearl

Kierując się mottem „Współczesny design, klasyczne ornamenty – funkcjonalność i estetyka”, firma Villeroy & Boch wprowadza na rynek trzy rodzaje zlewów ceramicznych z dekorem: różne modele z popularnej serii Subway oraz zlewozmywak jedno- i dwukomorowy. Dzięki charakterystycznemu wzorowi prosty zlew staje się ważnym elementem stylistycznym wnętrza.

W wersji „White Pearl” dostępne są modele Subway 60, 60 XL, 50 i 45, każdy w wersji lewo- i prawostronnej. Dekor umieszczony jest w nich na tylnej listwie, podczas gdy w zlewozmywakach jedno- i dwukomorowym wzorem pokryta jest cześć frontowa. „White Pearl” to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nadać kuchni indywidualny i efektowny styl.


Firma powiązana: Villeroy and Boch
aktualizacja: 2008-12-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze