Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek Sharp

Już w maju, gamę produktów Sharp, wzbogaci nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek. Nowe chłodziarki producenta cechuje oryginalny, elegancki i nowoczesny design. Luksusową aranżację wnętrza kuchni dopełnią m.in barwy nowych modeli – srebro i stal szlachetna.

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek SharpWrażenie robi jednak nie tylko sam wygląd urządzeń. Modele SJ-PB300SS i SJ-MB300S-ST będą wyposażone m.in. w najnowszą generację systemu Advanced Hybrid Cooling, który zapobiega wysuszaniu żywności.

Artykuły spożywcze będą mogły być dłużej przechowywane w komorach także, dzięki wsparciu technologii PlasmaclusterTM, która unieszkodliwia wirusy, zarodniki grzybów i pleśni. Zamontowany wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Nano dezodoryzator z kolei, skutecznie pochłonie zapachy.

Urządzenie pracuje w klasie A+, oznacza to, że koszty jego eksploatacji są bardzo niskie. Tak dobre parametry energetyczne udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowego kompresora kontrolowanego inwerterem oraz oświetlenia wnętrza diodami LED. W nowych modelach celowo zastosowano światło, które nie jest oślepiające dla użytkowników. Ma to szczególne znaczenie w godzinach wieczornych, kiedy światło w kuchni jest przygaszone.

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek SharpNowe chłodziarko-zamrażarki mają pojemność 365 litrów brutto i są wyposażone w trzy komory: komorę chłodziarki, wysuwaną komorę zamrażarki oraz usytuowaną najniżej komorę w postaci szuflad zamykanych od frontu (również stanowiącą zamrażarkę).

Dodatkowo, chłodziarka SJ-MB300S-ST wyposażona jest w komorę do przechowywania wina, która daje możliwość ustawienia temperatury równej 3 lub 15 stopni Celsjusza. Co więcej, użytkownik ma możliwość przekładania drzwi, dzięki zestawowi przekładniowemu, który będzie można zakupić razem z urządzeniem.

Wymiary chłodziarko - zamrażarki: wysokość - 179 cm, szerokość – 60 cm, głębokość – 65 cm.

 

Firma powiązana: SHARP ELECTRONICS
aktualizacja: 2009-04-06

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze