Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Valvex otrzymał tytuł Jakość Roku 2009

Valvex, polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej, decyzją Kapituły Konkursowej został laureatem Programu JAKOŚĆ ROKU 2009 organizowanego przez Redakcję Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Valvex otrzymał tytuł Jakość Roku 2009Tytuł "Jakość Roku" został przyznany firmie Valvex przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w kategorii "Produkt" za zawory kątowe EKO PLUS. Ocena ekspertów potwierdziła skuteczność prowadzonej polityki jakości - wysokie standardy produkcyjne oraz zaangażowanie pracowników w realizację celów jakościowych.

Nagroda została wręczona prezesowi Valvex, Janowi Szczygłowi, podczas uroczystej Gali, która odbyła się 18 lutego w Katowicach.

Jesteśmy dumni z otrzymanego tytułu "Jakość Roku 2009" - powiedział Jan Szczygieł. - Potwierdza on efektywność prowadzonej przez nas polityki i stanowi jednocześnie dobrą motywację do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów.

Kurki kątowe EKO PLUS regulują dopływ wody do baterii, spłuczek, pralek i zmywarek. Stanowią estetyczne zamknięcie instalacji wodnej. Za pomocą odpornego na pęknięcia metalowego pokrętła w łatwy sposób można regulować przepływ wody.

Kurki kątowe EKO PLUSKuty korpus kurków wykonany jest z mosiądzu najwyższej jakości, dzięki czemu daje gwarancję długoletniej trwałości. Dodatkowo w zaworach EKO PLUS zamontowano chromowaną, „antykamienną” czopokulę, która zapobiega osadzaniu się kamienia, a tym samym przedłuża żywotność zaworu. Produkty objęte są pięcioletnią gwarancją.

Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Podstawowym kryterium wyboru jest podejście firmy do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

 

aktualizacja: 2010-02-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie
Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! "W zdrowym ciele zdrowy duch"! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego ...
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive ...
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze